V Sygicu sa uskutočnili dni inovácie. Majú priniesť nové nápady do produktov aj fungovania firmy

2

Tzv. Innovation Days sa uskutočnili už desiatykrát.

Sygic počas minulého týždňa usporiadal už desiate Innovation Days. Jeho zamestnanci sa dva dni venovali novým výzvam, ktoré môžu pozitívne zmeniť tvár Sygicu – či už fungovania samotnej firmy alebo jeho produktov. V minulosti boli výsledkom tohto kreatívneho podujatia napr. nové funkcie ako rozšírená realita Real View či Head-up Display.

Innovation Days sa v Sygicu konajú dvakrát do roka. Ide o dobrovoľnú aktivitu, v rámci ktorej majú zamestnanci možnosť prerušiť na 48 hodín bežnú prácu a venovať sa novým nápadom. Tie na konci Innovation Days prezentujú zvyšku firmy a spoločne hlasujú za nápady, ktoré by sa mohli uviesť do života. Takto vznikol aj nápad zapracovať do navigácie Sygic rozšírenú realitu. Samotný produkt Real View bol v tomto prípade predstavený verejnosti len pár dní po tom, ako funkcia vznikla na Innovation Days.

Sygic pôsobí na slovenskom trhu už 13 rokov. Aktuálne zamestnáva viac ako 160 ľudí v Bratislave a v Brne, kde sa venujú vývoju turistickej aplikácie Sygic Travel.

Prečítajte si aj:

Sygic pridal do navigácie rozšírenú realitu

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

2 komentáre

  1. Tak aj ja im dam jeden podnet. Prepojte prosim navigaciu Sygic s aplikaciou Sygic Travel. Konkretne, ak si v Sygic Travel vyberiem bod zaujmu, bol by som rad, keby ma tam navigacia aj donavigovala!
    [Ak som tak blby, ze som to len nevedel najst a rozchodit, tak sa ospravedlnujem]

    • Určité prepojenie je tam. Sú dve možnosti, ako aktivovať navigáciu – na mape Sygic Travel, resp. v zozname miest si vyberiete nejaké miesto. Ak idete priamo z mapy, aplikácia ponúka pešiu navigáciu. Tá funguje priamo v aplikácii Sygic Travel. Ak idete zo zoznamu miest alebo si nájdete miesto na mape a otvoríte si detailné informácie o nom, v zozname sa pod vstupnym, otváracou dobou, adresou nachadza aj polozka Navigovat s logom auta. Kliknutim na tuto polozku sa otvori Sygic navigacia. Pripadne je mozne zmenit to v nastaveniach, aby sa nepouzivala Sygic navigacia ale Google Mapy. Snad som pomohol

Pridaj komentár