Vďaka tejto webovej stránke si môžete zahrať Diablo priamo v internetovom prehliadači

1

Kultová klasika si získala milióny fanúšikov na celom svete.

Diablo patrí medzi najobľúbenejšie herné série na svete. Toto kultové akčné RPG by sa malo dočkať v budúcnosti štvrtého dielu, avšak pôvodný originál si môžete teraz zahrať priamo vo webovom prehliadači.

Vďačiť za to môžeme moderom zo skupiny Rivsoft, ktorý vytvorili webovú stránku diablo.rivsoft.net. Tá je navrhnutá tak, aby spustila hru a umožnila vám ju hrať.

K hraniu Diabla v prehliadači však budete potrebovať aj zdrojový súbor z originálnej verzie hry alebo z jej bezplatnej shareware verzie. Pokiaľ máte hru kúpenú cez portál GoG alebo máte k dispozícii inštalačné médium, skopírujte si súbor diabdat.mpq a nahrajte ho do spomenutej webovej stránky.

Ak plnú verziu hry nemáte, na diablo.rivsoft.net nájdete odkaz na stiahnutie shareware verzie, ktorú následne podľa inštrukcií nahráte na stránku. Hranie Diabla cez webový prehliadač sme vyskúšali aj v redakcii, v prípade prehliadača Edge všetko fungovalo.

Zdroj: diablo.rivsoft.net

Prečítajte si aj:

Originálne prvé Diablo je späť!

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>