Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Mastercard a spolupracujúci obchodníci prostredníctvom vernostného programu Priceless Specials už vrátili svojim klientom pol milióna EUR.

Tento jedinečný vernostný program totiž ako prvý svojho druhu vracia peniaze za platby u vybraných obchodníkov na účet klienta a navyše aj plní želania svojich klientov – držiteľov platobných kariet Mastercard alebo Maestro. Od svojho spustenia v máji 2015 sa doň zapojilo už vyše 110 obchodníkov na viac ako 1700 obchodných miestach.

Filozofia vernostného programu Priceless Specials spočíva v tom, že po jednoduchej registrácii môže každý držiteľ karty získavať odmeny vo forme cashback (peniaze vrátené späť na účet) po platbe kartou Mastercard alebo Maestro u vybraných obchodníkov.

Do programu sú zapojené desiatky obchodníkov na Slovensku i v ČR, ako napríklad Datart, Martinus, Kartago, PetCenter a mnohí ďalší a počet partnerských obchodníkov neustále rastie. Mastercard tak spolu s partnerskými obchodníkmi už vrátil na účty svojich klientov pol milióna EUR.

Celý proces registrácie je veľmi jednoduchý, na stránke www.pricelessspecials.sk stačí vyplniť základne údaje o karte, overiť ich a následne využívať výhody programu. Stránka ponúka prehľad všetkých zaregistrovaných obchodníkov a tiež prehľad o platbách a pripísaní všetkých odmien v podobe vrátenia peňazí z nákupov na účet klienta.

Teší nás, že program Priceless Specials si nachádza cestu k čoraz väčšiemu počtu ľudí, pomáha im plniť si sny a užívať si odmeny. Pre Mastercard je to možnosť ako držiteľom kariet ponúknuť zasa o niečo viac,“ uvádza Josef Machala, Loyalty & Acceptance Manager Mastercard.

Priceless Specials sa však neorientuje iba na pripisovanie peňazí na účty svojich zákazníkov po nákupe. Súčasťou programu je tiež možnosť splniť želania sebe, či svojim blízkym. Pri registrácii do programu Priceless Specials vyplní držiteľ karty jedno svoje prianie a Mastercard takto niekoľkokrát do roka splní viacero väčších, či menších želaní. Napr. pani Adriana si tak prostredníctvom Priceless Specials vysnívala dovolenku pri mori pre svojich rodičov.

Ambasádorom programu je populárny moderátor Leoš Mareš. „Som tejto spolupráci veľmi rád. Ambasádorom programu Priceless Specials som práve preto, že chcem byť pri tom, keď sa plnia priania. Ide o výnimočný projekt a som vždy rád, keď k radosti zo splneného želania môžem prispieť aj ja,“ povedal L. Mareš.

Okrem splnených želaní taktiež Mastercard organizuje pre svojich zákazníkov ďalšie zaujímavé aktivity. Aktuálne je to napríklad možnosť zažiť rozprávkový ples s celou svojou rodinou v Disneylande v Paríži.

Atraktivita Priceless Specials spočíva predovšetkým v spôsobe odmeňovania, teda vrátenia peňazí na účet držiteľa karty. Tento spôsob odmeny podľa exkluzívneho prieskumu Masterindex preferuje až 93% používateľov kariet. Nespochybniteľnou výhodou je aj fakt, že užívateľ nepotrebuje žiadne ďalšie karty na pripísanie odmien. Rolu zohráva aj jednoduchá registrácia, či možnosť splniť si prianie, čo preferuje až 82% opýtaných.

Špecialisti z Mastercard aj naďalej rokujú s ďalšími obchodníkmi, aby tak neustále rozširovali zákaznícke služby pre držiteľov kariet a podnikajú stále nové kroky, aby ponúkli klientom nové atraktívne služby.

Značky: