[VIDEO] Naživo z CES: 5,7-palcový smartfón LG Stylus 3 s dotykovým perom

0

Veľkú obrazovku aj stylus má, avšak výbavou spadá do strednej triedy.

LG v Las Vegas prezentovalo nový 5,7-palcový phablet so stylusom, ktorý využíva systém Android 7.0. LG Stylus 3 po hardvérovej stránke spadá skôr do strednej triedy, čomu nasvedčuje 8 jadrový procesor MediaTek s taktom 1,5 GHz v kombinácii s 3 GB operačnou pamäťou a 16 GB internou pamäťou.

Priemerné hodnoty prislúchajú aj displeju, ktorý je v HD rozlíšení (1280 × 720) a to isté sa dá tvrdiť aj o dvojici fotaparátov s rozlíšením 13 Mpx (zadný), respektíve 8 Mpx (predný). Jednou z hlavných zmien oproti minuloročnému modelu je vylepšený stylus, ktorý je ľahší a o cca 30% užší ako jeho predchodca.

Telefón sme si vyskúšali priamo na výstave CES a hoci nespadá do prémiového segmentu, ak hľadáte smartfón s veľkým displejom a dotykovým perom, toto je riešenie za rozumnú cenu. Pozrite si naše video.

Prečítajte si aj:

(Aktualizované): Naživo z CES: LG predstavilo model Stylus 3. Bude alternatívou k Note7?

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Pridaj komentár