Telefón nevybuchne, batéria dokonca ani nezačne horieť.

Nakoľko sa Samsung Galaxy Note 7 neslávne preslávil vybuchujúcou batériou, dalo sa očakávať, že niektorí používatelia budú testovať novú vlajkovú loď, Galaxy S8, skutočne extrémnym spôsobom. YouTube kanál „What’s Inside?“ do tejto skupiny nepatrí, ten extrémne testuje každé zariadenie. Obvykle ho totiž rozreže na polovicu.

Rovnakú procedúru podstúpil aj Galaxy S8, avšak pri jeho rezaní sa chtiac či nechtiac podarilo zarezať aj do batérie. Kto by však očakával výbuch ako z filmu Michaela Baya, ten ostane sklamaný. Batéria sa síce nafúkla, avšak čo je prekvapujúce, nezačala horieť a neobjavili sa ani iskry, čo je bežný sprievodný jav. Je pravdepodobné, že Samsung dokázal nejakým spôsobom vymyslieť, ako ochrániť batériu pred vzbĺknutím aj v prípade mechanického poškodenia.

Proces rezania si môžete pozrieť v priloženom videu. Trvá 9 minút, avšak pokiaľ vás zaujíma iba rezanie, rovno skočte na čas 6:13, kedy celá akcia začína.

Zdroj: Mashable

Prečítajte si aj:

VIDEO TOUCHIT: Samsung predstavil Galaxy S8 / S8+, Kameru Gear 360 (2017) a dokovaciu stanicu DeX.

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit