VIDEO: Pozrite si, čo sa stane, keď zarežete do batérie v Samsung Galaxy S8

3

Telefón nevybuchne, batéria dokonca ani nezačne horieť.

Nakoľko sa Samsung Galaxy Note 7 neslávne preslávil vybuchujúcou batériou, dalo sa očakávať, že niektorí používatelia budú testovať novú vlajkovú loď, Galaxy S8, skutočne extrémnym spôsobom. YouTube kanál “What’s Inside?” do tejto skupiny nepatrí, ten extrémne testuje každé zariadenie. Obvykle ho totiž rozreže na polovicu.

Rovnakú procedúru podstúpil aj Galaxy S8, avšak pri jeho rezaní sa chtiac či nechtiac podarilo zarezať aj do batérie. Kto by však očakával výbuch ako z filmu Michaela Baya, ten ostane sklamaný. Batéria sa síce nafúkla, avšak čo je prekvapujúce, nezačala horieť a neobjavili sa ani iskry, čo je bežný sprievodný jav. Je pravdepodobné, že Samsung dokázal nejakým spôsobom vymyslieť, ako ochrániť batériu pred vzbĺknutím aj v prípade mechanického poškodenia.

Proces rezania si môžete pozrieť v priloženom videu. Trvá 9 minút, avšak pokiaľ vás zaujíma iba rezanie, rovno skočte na čas 6:13, kedy celá akcia začína.

Zdroj: Mashable

Prečítajte si aj:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

3 komentáre

  1. Pingback: Dnes o 17 hodine – hĺbková recenzia telefónu Samsung Galaxy S8+ | TOUCHIT

  2. Pingback: Samsung chce obmedziť možnosť nastavenia Bixby tlačidla pre inú aplikáciu | TOUCHIT

  3. Pingback: Samsung uvádza Galaxy Note8: Aký vlastne je a koľko stojí? Poznáme cenu a dostupnosť pre Slovensko | TOUCHIT

Pridaj komentár