Samsung Galaxy S7 a S7 edge sú telefóny pripravené na predaj aj v slovenských predajniach. Aktuálne si ho môžete predobjednať a ak tak urobíte do 11. marca 2016, dostanete k telefónu zadarmo aj okuliare pre virtuálnu realitu Samsung Gear VR. Vieme o tom, že o takéto predobjednávky je záujem a rovnako tak o spomenuté okuliare. Tie s týmto telefónom a kamerou Gear 360 dostávajú celkom nový význam. 

SamsungGalaxyVoda-1

Naša redakcia už má vzorku na testovanie tohto telefónu a ešte počas noci sme pre vás pripravili rozbaľovacie video, aby ste presne vedeli, čo dostanete, ak sa rozhodnete si ho predobjednať.

TIP: Pozrite si aj ukážky fotografovania pri slabom svetle s Galaxy S7 edge.

Súboj Samsung fotoaparátov: Galaxy S7 edge verzus Galaxy S6 edge Plus

V balení tak nájdete samotný telefón, ďalej napájací adaptér a prepojovací kábel na rýchle nabíjanie telefónu. Ďalej sú tu slúchadlá a adaptér USB-microUSB, ktorý vám výrazne pomôže, keď budete prenášať dáta zo starého telefónu na nový.

SamsungGalaxyPrepojenie-1

Rovnako tu nájdete aj nástroj na otváranie šachty pre microSD a nanoSIM karty, ktorý si môžete umiestniť napr. na zväzok kľúčov.

SamsungGalaxyS7Balenie-1

My sme na test mali 32 GB verziu v zlatom vyhotovení a vo videu vám ukážeme ako tento telefón fotí v pri slabom osvetlení. Rovnako vysvetľujeme, prečo výrobca použil microUSB port 2.0.

SamsungGalaxyS7Prechod-1

No a neboli by sme to my, keby sme ho nepreverili na garantovanú odolnosť voči sladkej vode a stupeň krytia IP68. To všetko uvidíte v našom videu, privítajú vás v ňom Ondrej a Roman. Predstavíme aj obálku nášho vynoveného magazínu touchIT, na ktorý sa môžete tešiť už čoskoro.

 

 

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.