VIDEO touchIT: Otvárame balenie Samsung Galaxy S7 edge a hodnotíme jeho vlastnosti

17

Samsung Galaxy S7 a S7 edge sú telefóny pripravené na predaj aj v slovenských predajniach. Aktuálne si ho môžete predobjednať a ak tak urobíte do 11. marca 2016, dostanete k telefónu zadarmo aj okuliare pre virtuálnu realitu Samsung Gear VR. Vieme o tom, že o takéto predobjednávky je záujem a rovnako tak o spomenuté okuliare. Tie s týmto telefónom a kamerou Gear 360 dostávajú celkom nový význam. 

SamsungGalaxyVoda-1

Naša redakcia už má vzorku na testovanie tohto telefónu a ešte počas noci sme pre vás pripravili rozbaľovacie video, aby ste presne vedeli, čo dostanete, ak sa rozhodnete si ho predobjednať.

TIP: Pozrite si aj ukážky fotografovania pri slabom svetle s Galaxy S7 edge.

Súboj Samsung fotoaparátov: Galaxy S7 edge verzus Galaxy S6 edge Plus

V balení tak nájdete samotný telefón, ďalej napájací adaptér a prepojovací kábel na rýchle nabíjanie telefónu. Ďalej sú tu slúchadlá a adaptér USB-microUSB, ktorý vám výrazne pomôže, keď budete prenášať dáta zo starého telefónu na nový.

SamsungGalaxyPrepojenie-1

Rovnako tu nájdete aj nástroj na otváranie šachty pre microSD a nanoSIM karty, ktorý si môžete umiestniť napr. na zväzok kľúčov.

SamsungGalaxyS7Balenie-1

My sme na test mali 32 GB verziu v zlatom vyhotovení a vo videu vám ukážeme ako tento telefón fotí v pri slabom osvetlení. Rovnako vysvetľujeme, prečo výrobca použil microUSB port 2.0.

SamsungGalaxyS7Prechod-1

No a neboli by sme to my, keby sme ho nepreverili na garantovanú odolnosť voči sladkej vode a stupeň krytia IP68. To všetko uvidíte v našom videu, privítajú vás v ňom Ondrej a Roman. Predstavíme aj obálku nášho vynoveného magazínu touchIT, na ktorý sa môžete tešiť už čoskoro.

 

 

Značky:

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

17 komentárov

 1. Prosím vás možete napísať výdrž baterie,presun aplikacii a hier na micro sd kartu….ako funguje chladenie,test foťakov S7 edge/ S6 edge/+, a celková funkčnosť

  • Dobrý deň, telefón máme v ruke menej ako 12 hodín, za tento čas je ťažko objektívne hodnotiť výdrž batérie. Vyzerá to ale na 36 hodín pri intenzívnom používaní. Chladenie je vyriešené lepšie ako pri Galaxy S6 – telefón sa nezahrieva napr. pri použití okuliarov pre virtuálnu realitu.

 2. ja sa len chcem opytat ci to neni zaujatost voci tejto znacke na vasom videu.rad by som spoznal aj nejake minusy tohoto telefonu.dakujem

  • Voči značke Samsung určite nie sme zaujatí 🙂
   Nevýhody? Osobne by som si vybral asi 4000 mAh batériu a tento efektný dizajn zároveň znamená, že sa vám telefón môže ľahko vyšmyknúť z ruky. Zatiaľ sme nepreverovali jeho odolnosť voči pádom. Verím, že Galaxy S7 niečo toho vydrží, ale ak praskne displej, určite to lacné nebude.

  • Ja len doplním, že tento článok / video nie je ešte plnohodnotnou recenziou. Je to skôr unboxing video, v ktorom popri rozbaľovaní prezentujeme nám dostupné informácie, aby si divák / čitateľ spravil prvý dojem. Veci ako je reálna výdrž batérie, či je naozaj chladenie tak dobré ako ho Samsung prezentuje a či TouchWiz funguje plynulejšie a prípadné lagy sa objavujú menej často (S6 oproti S5ke v tomto smere priniesla zlepšenie, S7 by mala v tomto trende pokračovať), to zistíme až po týždni reálneho používania a budeme o tom informovať v recenzii či už bude uverejnená v našom magazíne alebo tu na webe. Nakoľko sa Galaxy S7 radí medzi top telefóny a má v sebe najlepšie technológie, je v tej kategórii ako iPhone – vyslovené nedostatky nemá, ktoré by ste si všimli hneď po rozbalení, ale niekomu nemusí vyhovovať zaoblený displej z oboch strán a potom je tu samozrejme otázka operačného systému. Sám som zvedavý na výdrž batérie, ktoré nebola v S6 ideálna. A pre niekoho nevýhodou je aj menej inovácií (konceptom a spracovaním je to dotiahnutá S6ka do konca) alebo cena, bavíme sa tu o telefóne za 800 EUR 🙂

 3. Pingback: Súboj Samsung fotoaparátov: Galaxy S7 edge verzus Galaxy S6 edge Plus | touchIT

 4. Pingback: Samsung Galaxy S7 zažije premiéru na námestí v Eurovei | touchIT

 5. Pingback: Testujeme výdrž na batériu pre Samsung Galaxy S7 edge | touchIT

  • Tomas Buransky on

   Ahoj Majo. Nové redizajnované vydanie budeme predplatiteľom a na stánky posielať budúci týždeň v stredu.

 6. Pingback: Poznáme ceny príslušenstva pre telefóny Samsung Galaxy S7 a S7 edge (video) | touchIT

 7. Pingback: Dohady: Ako bude vyzerať Apple iPhone 7? | touchIT

 8. Pingback: Fotosúboj titánov: Samsung Galaxy S7 edge verzus Apple iPhone 6S. Ktorý fotí lepšie? | touchIT

 9. Pingback: 1. apríl: Sila naozaj existuje, MS-DOS pre smartfóny a revolučné technológie, ktoré (ne)zmenia náš život | touchIT

 10. Pingback: Telekom: Najpredávanejšie telefóny a tablety za marec | touchIT

 11. Pingback: LG zabudovalo senzor odtlačkov prstov priamo do displeja | touchIT

 12. Pingback: Hľadáme špičkový mobil roka 2016! | TOUCHIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>