Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Platforma Bolt myslí na svojich partnerských vodičov, ale aj kuriérov rozvážajúcich jedlo zákazníkom. Od septembra im zabezpečila v spolupráci s najväčšou sieťou čerpacích staníc na Slovensku, spoločnosťou Slovnaft, zvýhodnené ceny na palivá do svojich dopravných prostriedkov.

Každý aktívny partnerský vodič a kuriér môže získať zľavovú kartu na pohonné hmoty platnú na celom území Slovenskej republiky. Stačí tankovať na ktorejkoľvek čerpacej stanici Slovnaft, pri úhrade predložiť kartu a zľava do výšky až 0.0521€/liter paliva bude z účtu automaticky odčítaná. „V Bolte robíme všetko pre to, aby sme partnerským vodičom vytvorili prostredie, ktoré im umožní užívať si život vo finančnej pohode. Popri vysokých zárobkoch a zaujímavých bonusových štruktúrach, splnením ktorých si vždy môžu privyrobiť čosi navyše, ponúkame i rôzne benefity, pomocou ktorých dokážu minimalizovať náklady na vykonávanie taxislužby,“ hovorí Soňa Stloukalová, Country Manager platformy Bolt pre Českú a Slovenskú republiku. Táto zľava platí aj pre kuriérov, ktorí rozvážajú jedlo z reštaurácií na autách či motorkách.

Slovnaft sa do spolupráce zapojil bez zaváhania. „Kuriérske a donáškové služby, ako aj taxíky, sú veľmi komfortnou súčasťou našich životov a obľubu si získali najmä v posledných rokoch. Sme radi, že môžeme podporiť partnerských vodičov a kuriérov Boltu,“ dopĺňa Anton Molnár, hovorca spoločnosti Slovnaft.

Partnerskí vodiči platformy Bolt už teraz využívajú rôzne výhody, ktorými si ich superaplikácia rozmaznáva. Ide napríklad o preplácanie vstupných dokumentov, grátis realizáciu povinného označovania vozidla či bezkonkurenčný mobilný paušál od O2. Pre aktívnych vodičov Bolt často usporadúva kampane a odmeňuje ich úsilie. Záujemcovia o prácu partnerského vodiča či vodičky Boltu sa môžu registrovať tu a prihlásiť do aplikácie celú flotilu vodičov je možné prostredníctvom tohto odkazu. Viac informácií o zľave na palivo od Slovnaftu a postup pre jej získanie nájdete v tomto blogu

Značky: