Voľby 2020: Pôjdete voliť? Vybavte si doklady cez internet

0

Voľby do Parlamentu sú tu onedlho, aj teraz máte možnosť voliť mimo trvalého pobytu.

Aj keď to nie je žiadna novinka, využiť však môžete pohodlný spôsob vďaka webovej stránke Návody.Digital. Na rozdiel od minulosti, nepotrebujete posielať email klasickou cestou. Email bude vygenerovaný automaticky a odošle sa na emailovú adresu úradu podľa vášho trvalého bydliska.

Webová stránka krok za krokom prejde všetky náležitosti na to, aby ste mali vydaný hlasovací preukaz. Sprievodca si od vás postupne vypýta všetky potrebné údaje, napríklad aj adresu na doručenie dokumentov. To v prípade, že chcete hlasovacie preukazy doručiť na inú adresu než je adresa vášho trvalého pobytu.

Zdroj: Slovensko.digital

Prečítajte si aj:

Slovensko si podľa Rašiho stojí v digitalizácii dobre. Chválil hlavne debyrokratizáciu

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>