Umožní sledovať 5 videí každých 30 dní.

Markíza a Telekom sa spojili a vymysleli novú službu Voyo štart, ktorú si môžu aktivovať a bezplatne využívať zákazníci Telekomu ako benefit služby Magio Televízia.

Služba Voyo štart je od 19. októbra 2022 dostupná exkluzívne pre používateľov Magio TV (cez IPTV, satelit alebo Magio Go) a umožňuje im prvých 14 dní od aktivácie sledovať neobmedzený počet videí. Následne sa služba prepne do režimu, v ktorom umožní bezplatne sledovať päť videí z vybraného obsahu opakovane každých 30 dní.

Používatelia majú možnosť prechodu na plnú verziu s prístupom k celej knižnici vrátane prémiového Voyo obsahu a športu za poplatok 5,99 eur mesačne. V prípade potreby sa môžu vrátiť naspäť do verzie Voyo štart a to cez stránku voyo.sk alebo cez Telekom aplikáciu. Zmena prebehne ku koncu aktuálneho 30-dňového obdobia.

Služba Voyo štart bude integrovaná aj do rozhrania Magio Go, takže sa budete môcť priamo z prostredia Magia prepínať do Voyo a plynule sa vrátiť do Magio Go. Na Magio TV (IPTV, Sat, Go) pribudne tiež nový promo kanál, ktorý bude vysielať dva hodinové bloky zložené z videí s Marekom Fašiangom o tom, ako si aktivovať Voyo štart, a aké sú funkcie služby a obsah plnej verzie.

Porovnanie služieb Voyo a Voyo štartZdroj: Telekom
Porovnanie služieb Voyo a Voyo štart

Bezplatná aktivácia bude prebiehať postupne a tí netrpezliví si môžu Voyo štart aktivovať už dnes

Voyo štart je k dispozícii od 19. októbra 2022. Telekom bude túto službu aktivovať vo vlnách a postupne osloví zákazníkov s ponukou aktivácie Voyo štart na všetkých platformách: Magio Go, Magio Sat a Magio IPTV. Ak máte záujem o okamžitú aktiváciu hneď teraz, môžete si ju objednať na webe Telekomu, na predajni či infolinke.

Voyo je streamovacia služba prevádzkovaná skupinou Markíza. Na slovenskom trhu pôsobí od augusta 2011, pričom v novembri 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Voyo prináša nové zlepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje uviesť viac než desiatku premiérových exkluzívnych Voyo Originálov najrôznejších žánrov a ďalší prémiový obsah.

Prieskum k máju 2022 prezradil, že službu sleduje 60 % žien a 40 % mužov. Obľúbená je najmä medzi používateľmi vo veku 18 až 29 rokov (36 % používateľov), avšak sledujú ju aj seniori vo veku 60 až 79 rokov (9 % opýtaných). Najobľúbenejšou je medzi mladými rodinami s deťmi (28 % používateľov).

Zdroj: Telekom, Voyo

Prečítajte si aj: