Fanúšikovania NHL získajú ešte lepší prehľad o výkonoch hráčov a tímov. Najlepšia hokejová liga sveta sa spojila so spoločnosťou SAP a spoločne zavádzajú novú štatistickú platformu na stránke NHL.com. 

Redizajn NHL.com/stats bude spustený vo viacerých fázach. Prvá verzia je už k dispozícii, zahŕňa úplne nový dizajn a fanúšikom dáva k dispozícii rozšírené štatistické možnosti a výkonnú vizualizáciu. Ďalšie fázy by mali zaviesť pokročilé filtrovanie, nástroj na predpovedanie výsledkov play-off, index sily jednotlivých tímov a integráciu historických dát už od prvej sezóny 1917-18.

Vôbec po prvýkrát tak bude možné porovnávať hráčov a tímy všetkých generácií. Nové nástroje a funkcionality NHL.com/stats sa budú dať po úplnej integrácii kompletných archívov NHL využiť na ligu v celej jej histórii. Webová stránka okrem toho ponúkne aj informácie, ktoré zarytým fanúšikom umožnia preniknúť do hĺbky hry a občasným priaznivcom lepšie ju pochopiť.

Vynovený web využíva službu SAP HANA Enterprise Cloud a umožní lige zmeniť jej doterajšiu statickú webstránku na interaktívnu s obrovským množstvom oficiálnych štatistických informácií.

Oficiálny web NHL.com ponúkne fanúšikom viac možností

Oficiálny web NHL.com ponúkne fanúšikom viac možností

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit