Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Logitech predstavuje najnovšiu triedu webovej kamery a moderné slúchadlá, ktoré prinášajú dnešným zamestnancom kvalitu, štýl, cenovú dostupnosť a udržateľnosť pre ultramoderné zážitky.

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) predstavuje dve nové produktové rady: webovú kameru Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe, ktoré boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám pre hybridnú prácu – z domova i z kancelárie.

Nedávna štúdia ukázala, že viac ako 89% dospelých ľudí pracujúcich z domu sa stretáva s nelichotivými uhlami kamery, zlými svetelnými podmienkami a obmedzením zorného poľa pri používaní vstavanej kamery v notebooku.* Webová kamera Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe pomáhajú prekonať výzvy, ktorým zamestnanci mnohokrát čelia pri práci z domu a zároveň modernizujú pracovné a herné zážitky. Príslušenstvo uľahčuje IT manažérom vybaviť vzdialené hybridné pracovisko rôznych firiem, a to zároveň environmentálnym a udržateľným spôsobom.

„Mnoho zamestnancov, ktorí pracujú úplne alebo čiastočne na diaľku, nemajú stále dostatočne vybavené pracovné prostredie a stretávajú sa s problémami z doby pred pandémiou,“ povedal Scott Wharton, generálny riaditeľ Logitech Video Collaboration. „Naša nová webová kamera Brio a slúchadlá Zone Vibe odpovedajú na volanie zamestnancov, ktorí potrebujú pre prácu aj zábavu prvotriednu kvalitu, štýl a cenovú dostupnosť. Transformačné funkcie, ako je Brio’s Show Mode, otvárajú nové možnosti zdieľania pre učiteľov, dizajnérov a architektov tak, aby mohli ľahko prezentovať fyzické objekty, poznámky a náčrty – a to na diaľku prostredníctvom videa.“

Brio 500 Webkamery

Brio 500 je vytvorená pre tých, ktorí vyžadujú prvotriednu kvalitu zvuku a videa, personalizáciu a pútavejšie zážitky pri videohovoroch. Rad je novou triedou webových kamier, ktoré riešia najbežnejšie výzvy pre videokonferencie. Brio 500 zavádza funkciu Show Mode, ktorá uľahčuje zdieľanie náčrtov alebo iných fyzických objektov na stole. Vďaka inovatívnemu montážnemu systému a vstavanému senzoru, ktorý používateľom umožňuje nakloniť kameru dole, aby zaostrili na objekty, Brio automaticky prevráti obraz, aby poskytol správnu stranu objektu do videohovorov.

Štýlový dizajn a módne farby – grafitová, svetlo šedá a ružová – dávajú jednotlivcom slobodu prispôsobiť si konferenčnú miestnosť tak, aby vyhovovala ich osobnosti a vkusu. Technológia RightSight (aktivovaná prostredníctvom Logi Tune) automaticky zastabilizuje používateľa kamery, aj keď sa pohybuje, zatiaľ čo niektoré vstavané inovácie, ako je RightLight 4, automaticky opravujú neštandardné alebo nedostatočné osvetlenie.

Slúchadlá Zone Vibe

Nové slúchadlá Zone Vibe od spoločnosti Logitech sú prvé bezdrôtové slúchadlá na trhu, ktoré kombinujú profesionalitu s pohodlím, štýlom a cenovou dostupnosťou. Sú v predaji v grafitovej, svetlej  šedej a ružovej farbe. Sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné pre celodenné nosenie a spoluprácu s kolegami. Tieto ľahké slúchadlá cez uši vážia iba 185 gramov a sú vybavené na dotyk mäkkou pletenou tkaninou a pamäťovou penou.

Slúchadlá budú dostupné v troch technologických verziách – Zone Vibe 100, Zone Vibe 125 a Zone Vibe Wireless.

IT Management

Pre IT tímy vybavujúce konferenčné miestnosti pre zamestnancov a domáce kancelárie je rad Brio plug-and-play, kompatibilný s väčšinou platforiem pre videokonferencie a certifikovaný pre Microsoft Teams, Google Meet a Zoom. Integrácia Logitech Sync s Brio 505 umožňuje IT manažérom aktualizovať firmware a odstraňovať problémy, takže hybridné tímy môžu spolupracovať bez toho, aby o niečo prišli.

Zone Vibe Wireless predstavujú príležitosť ponúknuť zamestnancom plný a bohatý zvuk. Navyše vyzerajú štýlovo a hodia sa pre rôzne typy užívateľov. Vďaka kompatibilite s platformami pre videokonferencie a možnosti zasielať aktualizácie prostredníctvom Logi Tune a Logitech Sync bude mať IT menej problémov a požiadaviek.

Nové webové kamery a slúchadlá spoločnosti Logitech pomáhajú zamestnancom v dnešnej hybridnej ére ľahšie a efektívnejšie pracovať. Sú dostatočne profesionálne pre kanceláriu, ideálne pre prácu z domu a zároveň uľahčujú technikom a špecialistom na firemnej podpore prácu.

Udržateľnosť

Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe majú uhlíkovo neutrálnu certifikáciu. Čo znamená, že uhlíkový dopad produktov bol znížený na nulu vďaka investíciám spoločnosti Logitech do projektov kompenzácie a odstraňovania uhlíka. Plastové diely v Brio 500 obsahujú certifikovaný recyklovaný plast: 68% pre grafit a čiernu a 54% pre svetlú šedú a ružovú. Zone Vibe sú vyrobené z minimálne 25% ** recyklovaného plastu.

Oba produkty sú balené v papieri, ktorý pochádza z lesov certifikovaných FSC® a ďalších kontrolovaných zdrojov.

Cena a dostupnosť

Webová kamera Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe 100 a 125 budú celosvetovo dostupné v septembri 2022 na logitech.com a u ďalších svetových predajcov. Bezdrôtové slúchadlá Zone Vibe Wireless budú k dispozícii v decembri v autorizovanej sieti. Odporúčaná maloobchodná cena za webovú kameru radu Brio 500 a 505 je 139 EUR. Odporúčaná maloobchodná cena pre Zone Vibe 100 je 119 EUR; Zone Vibe 125 je 139 EUR a Zone Vibe Wireless budú stáť 139 EUR.

* Prieskum spoločnosti Logitech.

** Nezahŕňa balenie a príslušenstvo.

Značky: