Xerox má na Slovensku nového distribútora – ASBIS

0

Spoločnosť Xerox vidí slovenský trh ako jeden z najrýchlejšie rastúcich v regióne. Aj preto považuje za kľúčové skvalitniť a posilniť svoju distribučnú sieť. Z tohto dôvodu nadviazal Xerox partnerstvo s ďalším distribučným partnerom, so spoločnosťou ASBIS SK. Spolupráca bola oficiálne zahájená 1. 11. 2015.

ASBIS SK je jedným z najväčších distribútorov informačných a telekomunikačných technológií a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou (VAD – Value Add Distributor) na Sovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka aj na mieru šité komplexné riešenia. ASBIS SK má vo svojom širokom portfóliu viac ako 60 značiek.

Novouzatvorený distribučný kontrakt so spoločnosťou ASBIS SK má zvýšiť dostupnosť kancelárskych zariadení a spotrebného materiálu Xerox a rozšíriť základňu zákazníkov.

Xerox vidí v tomto partnerstve príležitosť najmä v možnosti spolupráce na zákazkach a riešeniach s pridanou hodnotou, ako sú napríklad softvérové riešenia, komplexná správa tlačiarenského prostredia vo väčších spoločnostiach a podobne,“ uviedol Marian Hlasný, Sales and Operations Manager Xerox Slovakia.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár