Xiaomi Mi 11 Pro dostane super rýchle bezdrôtové nabíjanie

0

Toto bude jeden z hlavných rozdielov oproti „nePro“ verzii.

O chystanej novinke sme informovali už skôr, teraz sú podľa webu GSM Arena dostupné ďalšie informácie. Pripravovaná novinka, bude mať rovnaký chipset ako už predstavená verzia Xiaomi Mi 11.

Hlavným ťahákom bude okrem teleskopického fotoaparátu aj super rýchle nabíjanie a to vo verzii drôtového aj bezdrôtového. V prvom prípade pôjde o výkon 120 W. V praxi to znamená, že 4000 mAh batéria bude na 100 % nabitá za 18 minút.

Pri použití bezdrôtového nabíjania budete mať k dispozícii výkon 80 W. Na to si ale budete musieť kúpiť kompatibilnú nabíjačku, pretože dnes ešte stále nie je takáto rýchlosť štandardnom a na trhu nájdete prevažne 3 až 4× pomalšie nabíjačky.

Telefón by mal byť predstavený vo februári, no termín nie je presne daný. Podobne, ako pri sérii 10T je možné, že časom príde na trh aj verzia Lite a telefón doplní trojicu noviniek tak, ako zvyknú v tomto počte predstavovať nové smartfóny aj iní výrobcovia.

Zdroj: GSM Arena

Prečítajte si aj:

Xiaomi Mi 10T Pro: Oplatí sa kúpiť?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár