Zahoďte bežnú kefku. Oral-B má kefku s umelou inteligenciou.

0

Obyčajná elektrická zubná kefka je out.

Aspoň to tak podľa značky Oral-B vyzerá. Na MWC v Barcelone ukázali svoju inteligentnú kefku Oral-B Genius X. Má podporu umelej inteligencie, ktorá vám cez aplikáciu ukáže, ako si správne čistiť konkrétny zub.

Bude analyzovať vaše čistenie a spôsob, akým to robíte. Tieto záznamy si porovná s tisíckami doterajších „skúseností“ na základe prieskumu firmy a navrhne odporúčanie.

Uvidíte, kde treba použiť kefku dlhšie, kde naopak viac či menej pritlačiť a tak isto, koľko času potrebujete na umytie zubov. Podľa prezentácie, ktorej sme sa zúčastnili, si ľudia nečistia zuby dlhšie ako 50 sekúnd. To je priemerný údaj, to znamená, že mnohí to stihnú za podstatne nižší čas.

Cena kefky zatiaľ nie je známa, na trh sa má dostať až v septembri.

Prečítajte si aj:

Sonická zubná kefka pre nenáročných iba za 15,50 eura

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>