Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nová lokálna kampaň Mastercard vznikla na Slovensku

Spoločnosť Mastercard štartuje svoju novú kampaň zameranú predovšetkým na široký rad lokálnych športových benefitov. Na ne majú nárok držitelia všetkých kariet Mastercard a to svoje si z nich vyberie každý športovec alebo fanúšik.

Kampaň vznikla na Slovensku a v budúcnosti bude použitá na viacerých trhoch, kde Mastercard pôsobí. Tvoria ju štyri vizuály a dva tridsaťsekundové spoty ukazujúce šport v rôznych podobách.

Aktuálne spoty jednej z top svetových značiek vznikli na Slovensku. Na tvorbe sa podieľala bratislavská agentúra Mayer McCann-Erickson a slovenskú produkciu zastrešila Eallin Nomad Slovakia. Režisérom oboch spotov bol Juraj Štepka a úlohy fotografa sa zhostil známy Šymon Kliman.

Teší nás, že v lokálnej produkcii vznikla ďalšia veľká kampaň Mastercard s medzinárodným presahom. Kampaň má za cieľ upozorniť predovšetkým na to, že s každou kartou Mastercard sa spájajú benefity a výhody, ktoré sú skutočne pre všetkých držiteľov našich kariet a sú im zároveň k dispozícii na každodennej báze,“ povedala Pavla Císařová, manažérka marketingu a komunikácie spoločnosti Mastercard pre Slovensko a Českú republiku.

Kreatívny koncept kampane sa dá zhrnúť slovom „Parťáci“. Každodenné športové aktivity, ktoré sú spojené s priateľmi alebo rodinou sú oveľa viac o spoločnom trávení času, než o samotnom športovom výkone. Kampaň je spojená so sloganom „Zdieľať spoločnú vášeň pre šport. Na nezaplatenie™.“ Kampaň už odštartovala na Slovensku i v Českej republike, začína v rámci online kanálov a postupne sa objaví aj v televíznych formátoch a OOH.

Všetky aktuálne športové výhody a benefity kariet Mastercard sú uvedené na stránke https://www.mojmastercard.sk/akcie/sport.html. Medzi ne patrí široký výber zliav na športové vybavenie u najrôznejších obchodníkov. Na stránkach získajú držitelia kariet Mastercard aj prístup na dvojmesačné vyskúšanie jednej z najsťahovanejších tréningových aplikácií Fitify či na trojmesačné vyskúšanie motivačnej aplikácie Headspace. S kartou Mastercard je možné získať 20%-nú zľavu na oblečenie Under Armour či na štartovné práve otvorenej sezóny trailových závodov Behaj lesmi 2022. K dispozícii je aj množstvo zliav na smarthodinky, švajčiarske hodinky, vybrané produkty Xiaomi a oveľa viac.

Značky: