obalka_2015_1Nový magazín touchIT hard si už môžete kúpiť v novinovom stánku. Čo sa v ňom dočítate?

V úvode sa pozrieme na najnovšie produkty, ktoré prišli na slovenský trh a krátko ich zrecenzujeme. Nechýbali sme v Londýne na uvedení vlajkovej lode Huawei P8, povieme si, kto sa stane kráľom inteligentných hodiniek a detailne si predstavíme aj Garmin fénix 3. Pozrieme sa do vnútra čítačiek elektronických kníh, odhalíme tajomnú skupinu Equation, ktorá je matkou politických a špionážnych vírusov. Nazrieme tiež do Katowic na majstrovstvá sveta v hraní počítačových hier.
Otestovali sme aj notebooky strednej triedy, predstavíme 5 najlepších tabletov, ktoré si dnes  môžete kúpiť. Nezabudli sme ani na test smartfónov a špeciálne predstavíme Samsung Galaxy S6 a S6 Edge. Vyskúšali sme  Windows 10 a Project Spartan. O naše pocity a dojmy sa samozrejme podelíme. A exkluzívne pre čitateľov touchIT hard prinášame aj úplné verzie nástrojov na tvorbu web stránok a správu hudby.

Nezabudnite. Nový touchIT hard je tu, nabitý množstvom informácií. Už za 1,99 eur v stánkoch a predplatné iba za 10 eur!

Pozrite sa, čo všetko sme pre vás pripravili:

Huawei P8 – harmónia dizajnu a funkčnej výbavy

HuaweiP8Titulka2

Huawei to myslí so sériou smartfónov P smrteľne vážne. Od predstavenia prvého P modelu v roku 2012 sa stále vylepšuje a aktuálna P8 je výbornou vlajkovou loďou na tento rok.  Huawei P8 je vo všeobecnosti elegantný, štíhly telefón, s vynikajúcim fotoaparátom, širokými možnosťami konektivity a vylepšeným softvérom. Podstatná je aj dlhá výdrž na batériu. P8 je vyrobený z kombinácie kovu, skla a umelej hmoty. Dodáva sa v unibody dizajne, hodí sa do práce, do školy ale aj k večernej róbe. Hneď ako ho chytíte do ruky, pocítite prepracované remeselné vyhotovenie. Jeho hrúbka je len 6,4 mm, čo je menej ako pri Galaxy S6 a iPhone 6. Vyrába sa v štyroch farbách, na Slovensko príde v kombinácii bielej a zlatej ako aj bielej a sivej.

 

Kto sa stane kráľom inteligentných hodiniek?

titulka

Segment nositeľných zariadení bol doteraz doménou technologických nadšencov. Milovníci najnovších gadgetov už pravdepodobne nejaké inteligentné hodinky, alebo aspoň fitnes náramok, doma majú. Tí ostatní by mohli prejaviť záujem počas najbližších mesiacov. Také je prianie výrobcov, ktorí na čele so spoločnosťou Apple vstupujú do boja o používateľa.

 

5 najlepších tabletov, ktoré si dnes môžete kúpiť

titulka

Zvažujete kúpu nového tabletu, ale neviete, ktorý model si vybrať? Nechajte si poradiť. Vybrali sme vám hneď päť zariadení, ktoré sú nejakým spôsobom výnimočné – buď sú najlepšie, inovatívne alebo majú atraktívny pomer cena/výkon. Pri zostavovaní pätice sme sa snažili vyberať tablety, ktoré dokážu osloviť všetky skupiny používateľov. Máme zástupcu cenovo dostupného zariadenia, 7-palcový model, ale aj zlatú strednú triedu s displejom o veľkosti 10 palcov. A nezabudli sme ani na náročných používateľov, ktorí hľadajú to najlepšie zariadenie na trhu.

Do vnútra čítačiek elektronických kníh

Titulka

Ste vášnivým čitateľom digitálnych kníh a čítačka je pre vás nerozlučným partnerom? Napadlo vám niekedy, čo sa skrýva v jej vnútri a ako sa líši napríklad od notebookov či tabletov? V  touchIT magazíne sa zameriame nielen na recenzie a testy rôznych zariadení, ale aj na to, ako fungujú a čo sa skrýva v ich útrobách. Tentoraz sa pozrieme práve na aktuálne čítačky kníh.

 

Smartfóny: Cenové trháky v každej triede

LenovoP90

Takýto test sa nám podarilo zrealizovať tak, že sme vyskúšali telefóny, ktoré sa predháňajú nielen funkciami, ale aj výslednou cenou. Do testu sme zaradili najlacnejšie telefóny s cenou už pod 100 EUR, no máme tu aj špičkové telefóny s veľmi tenkým dizajnom ale aj výborným pomerom výkon/cena. A vedeli ste, že zaoblené telefóny majú na trhu ďalší model podobného konceptu? A navyše vás nebude stáť celú výplatu.

Super nástroje na tvorbu WWW a správu hudby

18917974_l

Prvé vydanie nášho magazínu prináša užitočné programy. V plnej verzii máme pre vás nástroj na spracovanie hudby. Vhodný nielen pre tých, čo chcú mixovať hudbu alebo konvertovať aktuálnu zbierku do iných formátov. Druhým programom, ktorý máme pre našich čitateľov zadarmo, je nástroj na tvorbu webových stránok. Je to výborný pomocník, ktorý sa oplatí vyskúšať. Bez programovania, bez jediného riadka kódu a bez akýchkoľvek technických znalostí, si vytvoríte vlastný web.

 

touchIT hard si môžete kúpiť v novinovom stánku za 1,99 eur, alebo si objednať predplatné iba za 10 eur.

Značky: