Nové číslo časopisu TOUCHIT prináša reportáž z výstavy Photokina, kde sme sa pozreli na akčné kamery a virtuálnu realitu. Predstavíme vám aj najdôležitejšie novinky jesene od Googlu. Povieme vám o tom, kto sa stane kráľom streamingu hudby a akoje to s ochranou hier proti pirátom.

Otestovali sme výkonné notebooky na prácu aj hry, tiež fotoaparáty Canon EOS D Mark IV a Nikon D5. Podrobne sa pozrieme, kam sa bude uberať trh s virtuálnou realitou. Pre hudobných fajnšmekrom máme test slúchadiel a pre tých z vás, ktorí sa chystajú kúpiť si nový mobil, sme otestovali smartfóny, ktoré práve prišli na trh.

touch_it_2016_08_inz_obalka_nowatjpg

Z oblasti softvéru prinášame softvér na návrh zariadenia domu. Dokonca si  môžete od nás stiahnuť jeho úplnú verziu zadarmo. Poradíme vám ako sa dá synchronizovať Google Kalendár s Outlookom, ako previesť DVD a VHS kazety do počítača či ako anonymne pristupovať do internetu.

Toto je len malá ochutnávka tém. Pozrite si v obsahu, čo všetko sa dočítate v novom čísle TOUCHIT.

TOUCHIT je moderný magazín pre moderných ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať výhodné predplatné tu>>

Pozrite si kompletný obsah vydania:

obsah201_8_nowat

TOUCHIT je moderný magazín pre moderných ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura a k tomu zadarmo časopis TOP APLIKÁCIE. Môžete si objednať aj výhodné predplatné tu>>

Najdôležitejšie novinky jesene od Googlu

home_white_ltq_uncropped_simplified_v2_vyd2016_7_nowat

Google predstavil na svojej kľúčovej konferencii niekoľko noviniek. Nechýbalo uvedenie telefónov Google Pixel a určite to neboli jediné podstatné produkty predstavené na tejto konferencii. Google má totiž v rukáve aj špeciálneho asistenta, inteligentný reproduktor vo funkcii asistenta a tiež platformu virtuálnej reality. V tomto článku si ich predstavíme

Epický súboj Denuvo a crackerov hier: nekonečná vojna pokračuje novou kapitolou

hra-mec_vyd2016_7_nowat

Nový bezpečnostný systém Denuvo púta pozornosť a pýši sa extrémne dlhými dobami ochrany rôznych herných titulov. Naozaj sa schyľuje ku koncu herného pirátstva na počítačoch, alebo sme len svedkami malého naklonenia rovnováhy, ktoré čo nevidieť zmizne?

Streaming hudby letí ostro do oblakov, kto bude jeho kráľom?

streaming_hudby_vyd2016_7_nowat

Streaming sa stal novým hlavným „nosičom“ hudobného obsahu. Trh však ovláda len hŕstka veľkých služieb, pričom za mnohými stoja aj tie najväčšie IT firmy. Udržia sa na ňom všetci hráči, alebo v nasledujúcich rokoch nevyhnutne vyhrá len jeden, ktorý prevezme všetko?

Virtuálna realita odštartovala. Naskočiť rýchlo na vlak, alebo čakať?

gear-vr_vyd2016_7_nowat

Zariadenia pre pokročilú virtuálnu realitu sú tu. Očakávania sú nemalé a investície závratné. Ako sa nový trh v ich prítomnosti formuje a ako sa bude uberať nielen vývoj technológie, ale aj stupeň jej rozšírenia v nasledujúcich mesiacoch a rokoch?

Výkonné notebooky na prácu a hry

dell-inspiron-15-7000-3192-004_vyd2016_7_nowat

Pracovať alebo sa hrať? Najlepšie oboje. Na túto činnosť sú určené notebooky v našom teste. Je pravda, že EliteBook je skôr na prácu ako na hry. Integrovaná grafika dnes zvládne staršie hry, no za istých kompromisov. To znamená, že v minulosti ste na hru potrebovali dedikovanú grafiku, dnes ju zvládne mobilná verzia procesora a GPU na čipe.

Smartfónové novinky tejto jesene

neffos_vyd2016_7_nowat

Jesenné obdobie býva vždy bohaté na nové modely smartfónov. Ani tento rok tomu nie je inak a na trhu sa objavila nová generácia telefónov. Vyznačuje sa kvalitným spracovaním, zlepšením fotoaparátu a v neposlednej miere aj obnovou procesorového radu. Qualcomm totiž tento rok uviedol na trh viacero modelov. Zameral sa na strednú triedu a z toho môžu najviac profitovať nielen výrobcovia, ale najmä používatelia.

Navrhujeme dom, vytvárame video z obrázkov

home2_vyd2016_7_nowat

S magazínom TOUCHIT máte k dispozícii špičkový softvér, za ktorý by ste inde museli platiť. Na to už ste si asi zvykli. Teraz však prinášame program, ktorý prekoná vaše očakávania. Je to návrhár domov a bytov, miestností, skrátka čohokoľvek, kam potrebujete umiestniť nábytok. Tento softvér určite vyskúšajte. Tiež vám prinášame výborný program, ktorý z hŕby vašich fotiek spraví efektnú videoprezentáciu.

TOUCHIT je moderný magazín pre moderných ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura a k tomu zadarmo časopis TOP APLIKÁCIE. Môžete si objednať aj výhodné predplatné tu>>

 

Značky: