Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete vo vašej obľúbenej predajni tlače. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať tiež cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Čo všetko v novom vydaní TOUCHIT nájdete? V novom vydaní sa venujeme elektromobilom. Aká je ich budúcnosť a kam smerujú? Budeme si ich môcť dovoliť? Nazrieme aj do témy umelej inteligencie ChatGPT – kam sa technológia posunie a ako zmení naš život. Prinášame aj veľký test aktuálnych vlajkových lodí Samasung, Xiaomi a iPhone. A poradíme, ako zálohovať údaje vo vašom androidovom smartfóne. V súťaži môžete vyhrať gamingovú stoličku Endorfy či mikrofón SPC Gear AXIS. Zapojte sa do našich mesačných súťaží tuNové vydanie TOUCHIT 3-4/2023 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, za 18,90 eura>>

Pozrite sa, čo v novom vydaní TOUCHIT ešte nájdete:

Používanie zľavových kariet na bežné nákupy

Časy, keď ste len išli do obchodu nakúpiť, sú dávno za nami. Pri nakupovaní bežne hľadáme spôsoby, ako ušetriť. Hľadáme rôzne akcie či prezeráme akciové letáky. Zľavové karty, klubové, obchodnícke alebo inak nazvané vernostné karty k danému obchodu sú pomaly bežným artiklom, s ktorým chodíme nakupovať. Okrem teda platobnej karty máme v peňaženke alebo v smartfóne karty rôznych obchodov.
E-shop

Elektrické automobily a ich budúcnosť

Elektrické automobily sa dostali do pozornosti obyvateľov Slovenska potom, ako Európsky parlament vo februári tohto roka stanovil konkrétny medzník prechodu od spaľovacích motorov k tým elektrickým. Autá s nenulovými emisiami by tak na našich cestách mali prestať premávať do konca storočia.

Jarný súboj vlajkových lodí: Porovnali sme Galaxy S23 Ultra, Xiaomi 13 Pro a iPhone 14 Pro Max

V redakcii sa nám stretli tri špičkové smartfóny, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo dnes nájdete na trhu. Využili sme preto túto príležitosť na ich detailné porovnanie.
Samsung Galaxy S23 vs Xiaomi 13

Android: Ako zálohovať údaje vo vašom smartfóne?

Zálohovanie dát v telefóne je činnosť, s ktorou si mnohokrát nerobíme starosti. Zväčša do času, kým nepotrebujeme vymeniť telefón, a to býva spravidla niekoľko rokov. Až potom zistíme, že tento proces sa môže mierne skomplikovať. Uchovávať si svoje dáta v bezpečí, ale odporúčame aj pre iné prípady. Telefón môžete stratiť, môže sa pokaziť alebo zistíte, že by ste niektoré z obrázkov predsa len ešte potrebovali.
Nové vydanie TOUCHIT 3-4/2023 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, za 18,90 eura>>
Značky: