Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete vo vašej obľúbenej predajni tlače. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať tiež cez mobilnú aplikáciu.

Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu.

Nové vydanie TOUCHIT sa detailne zaoberá umelou inteligenciou. Ako nám umelá inteligencia môže pomôcť, ktoré nástroje sú už dostupné, ako s ňou kresliť či na čo všetko ju použiť? Dá sa umelá inteligencia oklamať?

Poradíme vám, kde hľadať titulky k seriálom, dáme tipy na zaujímavý obsah na YouTube. Otestovali sme najnovšie smartfóny od Xiaomi, ale tiež Realme či Samsungu. Nášmu testu sa nevyhol ani notebook s dvoma displejmi od Asusu či najštýlovejší notebook na hranie a prácu od ROG.

Poradíme vám s výberom internetového prehliadača a ak ste podnikateľ, dozviete sa ako ochrániť svoju firmu pred kybernetickými hrozbami.

V súťaži môžete vyhrať inteligentný fén na vlasy Niceboy. Zapojte sa do našich mesačných súťaží tu.

Nové vydanie TOUCHIT 3-4/2024 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné.

Teraz aj s darčekom – inteligentným fénom Niceboy či knihou. Cena predplatného začína už od 18,90 eura>>

Najnebezpečnejšie hackerské skupiny dneška

Povaha kybernetických útokov sa v poslednej dekáde razantne zmenila. Komplexné prieniky a infiltrácie, vykonávané veľmi nadanými aktérmi, zacielené na nesmierne dobre chránené siete a organizácie. Sabotáže, krádeže a špionáže, pretrvávajúce bez detekcie mesiace či roky. To je svet, v ktorom sa internetom neprestajne preplietajú cieľavedomé monštrá, označované skratkou APT.

Tieto výhody a zľavy môžete získať, ak si od jedného operátora zoberiete viac služieb

Mobilné paušály a pevné služby, ako je pevný internet či televízia, sú dnes považované za samozrejmosť. Ide doslova o komoditu. Tieto služby využíva mnoho Slovákov, avšak nie všetci vedia o tom, že operátori ponúkajú výhodnejšie podmienky, pokiaľ si od nich zoberiete viac služieb.

Mobilfest 2023

Čo je to umelá inteligencia a kam bude smerovať?

Za posledné 2 roky sa o umelej inteligencii hovorí prakticky všade. Dalo by sa tvrdiť, že odborníci sa zhodujú na postupnom vývoji. To, čo dnes vidíme, ešte nie je umelá inteligencia, ako by sme si ju predstavovali, alebo ako si ju predstavujú ešte stále sci-fi filmy. Čo to teda je, ako nám môže pomôcť a aké sú jej možnosti?

robot kresli na platno

Prichádza rodina Xiaomi 14

Séria vlajkových lodí Xiaomi 14 je už dostupná aj na Slovensku. V rámci kongresu MWC v Barcelone spoločnosť predstavila dva modely, ktoré zaujmú najmä v oblasti fotoaparátov či výkonu.

Xiaomi 14 Ultra

Vyberte si internetový prehliadač

Prehliadanie internetu je činnosť, ktorú vykonávame zrejme najčastejšie zo všetkých činností na počítači, prípadne na smartfóne. Na výber máte množstvo internetových prehliadačov, ktoré sa navzájom veľmi podobajú, no aj tak poskytnú používateľom rozdielny pocit z používania. Pozrime sa na to, aká je situácia s týmto typom aplikácií a čo je na výber.

Internetové prehliadače
Internetové prehliadače

Nové vydanie TOUCHIT 3-4/2024 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné.

Teraz aj s darčekom – inteligentným fénom Niceboy či knihou. Cena predplatného začína už od 18,90 eura>>

Značky: