Akčná kamera s dotykovým ovládaním

0

LAMAX W9 je extra odolná kamera, ktorá si bez ochranného puzdra poradí s prívalom vody aj potápaním.

Bez puzdra sa môžete ponoriť do hĺbky až 12 metrov. Ocenili sme jednoduché ovládanie cez dotykový farebný displej s uhlopriečkou 2 palce. A opäť, súčasťou kamery je kompletné príslušenstvo aj s náhradnou batériou. Natáčať tak môžete až celé tri hodiny. Nabíjanie sa pritom dá realizovať cez USB-C pripojenie, takže vám na to stačí adaptér z moderného smartfónu (105 minút na plné nabitie). Hmotnosť kamery je 134 gramov.

Výborná je optická stabilizácia obrazu, čo oceníte napr. pri behu v prírode. Aj v tomto prípade sa môžete so svojimi výsledkami hneď podeliť s priateľmi pomocou mobilnej aplikácie a zabudovaného Wi-Fi pripojenia. Rozlíšenie videa je 4K/30 fps, fotografie majú 16 Mpx, na spomalené video je tu HD rozlíšenie s 240 obrázkami za sekundu. To robí naozaj luxusné slowmotion. Ovládacie menu je aj v slovenskom jazyku.

Cena: 219,90 €

Zapožičal: Lamax

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>