Obal The Greatest Case má uľahčiť používanie iPhonu 6 Plus a Samsungu Galaxy Note 4 v jednej ruke. Vďaka „trámikom„.

Smartfóny s displejom o veľkosti 5,5-palcov a viac sa tešia čoraz väčšej popularite. Telefóny nevyhovujú každému, ale dnešný trend je zrejmý – používať zariadenia, ktoré majú čo najväčší displej. Je to dané tým, ako smartfóny využívame. Už to nie je aparát iba na telefonovanie, ale plnohodnotný pracovný nástroj, ktorý v niektorých úlohách nahrádza počítače.

Veľká obrazovka je super, avšak používateľ musí oželieť pohodlné používanie v jednej ruke. Tieto dve vlastnosti sa jednoducho nedajú skombinovať. Avšak, problém možnože vyrieši nový projekt na portáli Kickstarter. The Greatest Case je špeciálny obal, ktorý je (momentálne) navrhnutý pre modely iPhone 6 Plus a Samsung Galaxy Note 4.

Toto príslušenstvo chráni zariadenie iba čiastočne. Zakrýva bočné rámy. Chrbát telefónu je z väčšej časti odhalený a to z toho dôvodu, že základom obalu sú dva „trámiky„. Tie predstavujú novú pomôcku na uchopenie telefónu v jednej ruke tak, aby používateľ pokrýval palcom celú obrazovku. Koncept by teoreticky mohol fungovať, nakoľko pohodlné je takéto uchopenie, si však netrúfame odhadnúť.

Obal je vyrobený pomocou 3D tlače a je dostupný v dvoch verziách. Plastová verzia sa predáva za 29 dolárov, medená je o 10 dolárov drahšia.

Obal má umožniť nový spôsob uchopenia veľkého telefónu

Obal má umožniť nový spôsob uchopenia veľkého telefónu

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit