Dohady: Apple Watch 2 budú predstavené v septembri

2

Tvrdí to portál TechCrunch.

Apple predstavil svoje hodinky Apple Watch v septembri 2014, predávať ich začal v marci minulého roka. Mnohí fanúšikovia preto očakávajú, že druhú generáciu výrobca predstaví opäť v marci. Podľa portálu TechCrunch však hodinky nebudú kopírovať ročný cyklus ako niektoré iné Apple zariadenia.

TechCrunch tvrdí, že Apple v marci pravdepodobne predstaví nových partnerov a príslušenstvo pre Apple Watch. Na trh sa možnože dostane aj upravená verzia hodiniek, ktorá bude vybavená FaceTime kamerou. Okrem tejto zmeny však pôjde o totožné hodinky, aké sa už takmer rok predávajú.

Plnohodnotnú druhú generáciu hodiniek Apple Watch by mal Apple oznámil až v septembri. Očakáva sa výrazné prepojenie hodiniek s novým iPhonom 7. TechCrunch preferuje septembrový dátum vydania aj kvôli väčšiemu časovému rozpätiu medzi oboma generáciami. Vďaka tomu môže Apple použiť novšie a potenciálne lepšie technológie a „neznechutiť“ majiteľov prvej generácie novým modelom. Tieto dohady potvrdzujú aj viacerí analytici, ktorí sledujú výrobný proces a dodávanie komponentov. Podľa ich slov sa nová generácia hodiniek ešte nevyrába.

Zdroj: TechCrunch

 

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

2 komentáre

  1. Pingback: Apple Watch Hermes sa začnú predávať on-line | touchIT

  2. Pingback: Nová verzia Apple Watch príde v septembri | touchIT

Pridaj komentár