Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Počuli ste už o novom smartfóne HONOR Magic6 Lite? HONOR vykúzlil smartfón, ktorý udrie do očí a zvládne všetky druhy každodenných technických výziev. S trochou preháňania je to ako nájsť perfektné džínsy – vyzerajú dobre, skvele sa nosia a perfektne sedia. Poďme sa pozrieť na vybrané funkcie smartfónu HONOR Magic6 Lite, ktorý bol navrhnutý s dôrazom na detail a užívateľský komfort.

Prvá vec, ktorú si všimnete na Magic6 Lite, je jeho elegantný vzhľad. Telefón sa vyznačuje modernými, minimalistickými a jemnými tvarmi. Pokiaľ ide o farby, HONOR Magic6 Lite je k dispozícii v 3 farebných verziách, z ktorých každá má svoj vlastný jedinečný charakter. Od výraznej oranžovej až po sofistikovanú polnočnú čiernu. Je to ako vybrať si doplnok, ktorý zvýrazní váš štýl a osobnosť.

Dizajn však nie je len o estetike. Tento smartfón je premyslený a funkčný. Umiestnenie tlačidiel, plynulé zakrivenie obrazovky, či spôsob, akým sa svetlo hrá s povrchom – každý aspekt je detailne navrhnutý. Vďaka tomu je HONOR Magic6 Lite nielen zariadením, ale aj trendy spoločníkom.

1. Fotoaparát – sen fotografa

S 108MPx hlavným fotoaparátom je to, akoby ste mali profesionálny fotoaparát priamo vo vrecku. Či už chcete zachytiť žiarivé odtiene západu slnka alebo zložité detaily motýlích krídel, HONOR Magic6 Lite nechá každý pixel vyniknúť ostrosťou.

2. Výdrž batérie vás prekvapí

Teraz sa zamerajme na batériu. Nie je to len tak hocijaká batéria; je to zdroj energie 5300mAh. Aj keď je váš deň naplnený video-hovormi, hraním hier a sledovaním obľúbených relácií, váš telefón bude mať stále dostatok energie v rezerve. Batéria Magic6 Lite je vyrobená tak, aby vydržala.

3. Atraktívny dizajn a displej

HONOR Magic6 Lite je ako láska na prvý pohľad. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a 6,78-palcovému zakrivenému AMOLED displeju je tento telefón príjemný pre oko. Veľkú úlohu zohráva aj ergonómia. HONOR Magic6 Lite je navrhnutý tak, aby pohodlne padol do ruky, takže ho môžete držať v dlani celé hodiny, či už píšete správy, hráte hry alebo celé hodiny sledujete obľúbené seriály a videá. Pokiaľ ide o displej, sledovanie videí alebo hranie hier je ako sledovanie mini kina priamo vo vašich rukách. Farby sú živé, detaily ostré a zážitok priam pohlcujúci.

4. Výkon, ktorý má silu

Pod kapotou HONOR Magic6 Lite sa nachádza mobilná platforma Qualcomm® Snapdragon® 6 Gen 1, ideálna pre multitasking. Či už ste vášnivým používateľom sociálnych médií, usilovným odosielateľom e-mailov alebo herným nadšencom, tento telefón bude držať krok s vaším tempom s gráciou a obratnosťou.

Jednou z ďalších silných stránok HONOR Magic6 Lite je bezpochyby displej odolný voči pádu. Predstavte si nasledujúcu situáciu: telefón vám náhodou vykĺzne z ruky a v krátkom dramatickom okamihu sa psychicky pripravíte na to, že vaša obrazovka je poškodená. Ale s HONOR Magic6 Lite si môžete vydýchnuť. Vďaka pokročilej technológii, ktorou je displej vyrobený, spĺňa úroveň odolnosti, ktorá vydrží aj náhodné pády a škrabnutia.

Odolnosť zaručuje nielen pevnejšie sklo, ale aj premyslený dizajn, ktorý absorbuje a rozptyľuje nárazy, aby obrazovka zostala neporušená a funkčná. Či už ide o nekontrolované hodenie do tašky alebo náhodné vypadnutie z ruky, funkcia odolnosti proti pádu HONOR Magic6 Lite zaisťuje, že zariadenie zostane nielen funkčné, ale aj vizuálne dokonalé.

Takýto odolný displej poskytne pokoj každému, kto niekedy zažil sklamanie z prasknutej obrazovky. Zároveň to potvrdzuje záväzok spoločnosti HONOR vytvárať technológie zamerané na užívateľa.

Kde a za koľko

Smartfón HONOR Magic6 Lite je už dostupný na slovenskom trhu. Zákazníci ho môžu nájsť na oficiálnom e-shope www.honorslovensko.sk, aktuálne s atraktívnym bonusom v hodnote 100 €, kedy konečná cena vyjde na 299 € vo všetkých farebných variantoch. Od začiatku februára sa objaví aj v ponuke mobilných operátorov O2, Orange a Telekom vo veľmi zaujímavých akciách.

Značky: