Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bolt, hlavná európska prepravná platforma, oznámila plány na spustenie služby rozvozu jedla na svojich kľúčových trhoch v Európe a Afrike.

Roman Sysel, Country manager spoločnosti Bolt pre Českú republiku a Slovensko:

“V spoločnosti Bolt nám mimoriadne záleží na všetkých zákazníkoch. Jedným z najlepších príkladov je náš efektívny spôsob fungovania. Cestujúcim ponúkame najlepšie ceny a vodičom najnižšie poplatky. To nám umožnilo rásť rýchlejšie a s menšími vynaloženými prostriedkami než akejkoľvek inej ride-hailingovej platforme na svete.”

„Teraz chceme tento spôsob myslenia priniesť do rozvážania jedla. V kombinácii s našou technológiou a stovkami tisíc vodičov plánujeme vybudovať tú najlepšiu službu na rozvoz jedla pre milióny ľudí v Európe a Afrike, ktorí už našu aplikáciu využívajú denne.“

„Pustiť sa do rozvozu jedla máme v pláne na všetkých hlavných trhoch, na ktorých Bolt v Európe a Afrike pôsobí. Dátum spustenia rozvozu na Slovensku zatiaľ priblížiť nedokážeme.“

V súlade so širšou víziou spoločnosť nedávno prešla globálnou zmenou názvu z Taxify na Bolt. Služby Bolt už zahŕňajú nielen zdieľanie áut, ale aj motoriek či elektrických kolobežiek.

Služba, ktorá bude poskytovať rozvoz potravín, bude prvýkrát predstavená v lete v Estónsku, Fínsku a Južnej Afrike.

O Bolt

Spoločnosť Bolt, predtým známa ako Taxify, je poprednou európskou prepravnou platformou zameranou na rýchlejšie, pohodlnejšie a spoľahlivejšie cestovanie v meste.

Spoločnosť Bolt založil v roku 2013 Markus Villig. Je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich prepravných platforiem v Európe a Afrike s investormi vrátane spoločnosti Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladateľa spoločnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má 25 miliónov zákazníkov vo viac ako 30 krajinách sveta. www.bolt.eu

 

Značky: