Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Na jeseň 2019 nebudú padať len listy zo stromov, ale budú sa podlamovať aj kolená fanúšičkám legendárneho Enrique Iglesiasa. Tisícky listov a mailov od jeho priaznivcov zo Slovenska presvedčili legendárnu latino hviezdu, aby navštívila aj Bratislavu.

Bratislava sa prekvapivo dočkala!

Šnúra najväčších hitov Enriqueho Iglesiasa bola už dávno naplánovaná a odštartovala už minulý rok. Najbližší koncert pre slovenských fanúšikov, ktorý ešte mohli absolvovať vyzeral, že bude v poľskom Krakowe. No slávny spevák a lámač ženských sŕdc súhlasil s rozšírením tour a urobí radosť fanúšikom aj priamo na Slovensku a zavíta 31.10.2019 do Bratislavy na zimný štadión Ondreja Nepelu.  Na nedávnom koncerte v Kyjeve vypredal koncert pre 75 000 ľudí, takže v Bratislave bude pre menšiu kapacitu možno bitka o voľné miesta.

Zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Mimoriadny koncert bude súčasťou jeho aktuálnej šnúry „All The Hits Live“, čiže „Všetky hity naživo“.

Vybrať približne dvadsiatku piesní, ktoré zahrá na Slovensku bude ťažký oriešok. S istotou však nebudú chýbať hitovky ako „Bailamos“, Rythm Divine“, Enrique však pridá aj novšie „Duele El Corazón“, „Subeme La Radio“, „El Baño“, „Move To Miami“ a prezradíme, že aj chuťovku „I Do not Dance (Without You)“.

Diváci sa však môžu pripraviť nielen na skvelé hity, ale aj na dych vyrážajúcu šou, ktorá rozhýbe každého, kto zavíta na štadión Ondreja Nepelu do Bratislavy. Oproti jeho predchádzajúcim koncertom je pripravený dvojnásobný počet pyrotechnických efektov, svetiel a samozrejmosťou bude aj kvalitný zvuk. Zážitok umocní obrovská LED obrazovka, ktorej plocha dosahuje 500 m2.

Vstupenky na túto latino show plnú emócií sú od 17.4.2019 od 10.00 dostupné v sieti Ticketportal. www.ticketportal.sk

Značky: