Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že jej Customer Experience Center v nemeckom Poingu získalo od uznávanej nemeckej výskumnej a štandardizačnej organizácie Fogra certifikáciu PSD (Process Standard Digital). Táto certifikácia potvrdzuje vysoké odborné znalosti v oblasti pochopenia a správy digitálnych tlačových procesov.

Ocenenie je dôkazom o schopnosti workflow poskytovaného centrom trvalo dosahovať vysokú kvalitu i presnosť tlače. Návštevníci centra sa môžu s akreditovanými technológiami podrobne zoznámiť nad reálnymi scenármi a skutočne tak pochopiť, ako prostredníctvom nasadenia týchto technológií vo vlastných produkčných prostrediach premeniť svoj podnikateľský potenciál.

Spoločnosť Canon absolvovala certifikačný proces asociácie Fogra nielen s cieľom získať nezávislé potvrdenie kvality svojich profesionálnych služieb a softwaru, ale tiež ako súčasť svojho prístupu orientovaného na zákazníkov, vďaka ktorému môže presne porozumieť požiadavkám firiem podnikajúcich v oblasti tlače a ponúkať im relevantné a inovatívne riešenia.

Popri splnení medzinárodných kvalitatívnych štandardov zo strany produkčného prostredia centra uspel i rad špecialistov Canon na problematiku farieb, ktorí v rámci svojho pôsobenia v centre získali od asociácie Fogra certifikáciu Digital Print Experts. Tento titul znamená, že jeho držiteľ disponuje dostatočnými znalosťami na podporu zákazníkov pri optimalizácii ich produkčných procesov, vrátane zaistenia konzistentného farebného podania – teda vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné k tomu, aby sami zákazníci mohli získať certifikáciu PSD. Expert v oblasti digitálnej tlače tak môže zákazníkovi nielen pomôcť s odlíšením sa od konkurencie, ale tiež so zaistením trvalo vysokej úrovne poskytovaných služieb. A teda i s tým, aby sa mohol sústrediť na hodnoty, ktoré môže ponúknuť svojim vlastným klientom.

peter_wolff_canoneurope_web2016_8_nowat

„Získanie certifikácie PSD je potvrdením skvelého prístupu spoločnosti Canon k problematike kvality a svedčí o pochopení výstupných procesov i o vynikajúcich znalostiach v oblasti digitálnej tlače a správy farieb,“ hovorí Philipp Tröster, fyzik v asociácii Fogra. „A vďaka vysoko presnému farebnému podaniu stroja Océ ColorStream 6000 získalo centrum najvyššie možné hodnotenie hneď trikrát.“

„Certifikácia PSD svedčí o špičkovej kvalite našich kontinuálnych atramentových tlačiarní a demonštruje schopnosť spoločnosti Canon naplňovať medzinárodne uznávané kvalitatívne štandardy ako ISO/TS 15311,“ doplňuje Jochen Schaeffner, Senior Colour Consultant v spoločnosti Océ Printing Systems.

„Značka Canon sa usiluje prostredníctvom inovácií o neustále posúvanie hraníc kvality výstupov i o tvorbu nových príležitostí pre našich zákazníkov – a to je presne to, o čom Customer Experience Center je,“ hovorí Peter Wolff, European Senior Director, Commercial Print Group v spoločnosti Canon Europe. „Centrum sme navrhli ako prostredie, v ktorom môžu zákazníci preskúmať budúcnosť digitálnej tlače, zoznámiť sa s najlepšou podobou výstupného procesu, načerpať inšpiráciu a získať individuálnu podporu od našich expertov.  Všetky tieto možnosti umožnia zákazníkom posunúť ich podnikanie na ďalšiu úroveň.“

„Je veľmi dôležité, aby potreby našich zákazníkov hrali i naďalej zásadnú úlohu pri vývoji a návrhu akéhokoľvek nového produktu alebo riešenia značky Canon. Veľmi nás preto teší nezávislé potvrdenie faktu, že naše kontinuálne atramentové tlačové stroje sa môžu v reálnom nasadení pochváliť rovnakou kvalitou a presnosťou, akú dosahujeme pri vývoji a testovaní týchto tlačiarní,“ dodáva Peter Wolff.

Značky: