Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, dnes rozšírila svoj produktový rad tlačiarní so systémom priebežného doplňovania atramentu CISS o novú tlačiareň typu „4 v 1“ – PIXMA G4400.

Najnovšie zariadenie značky Canon je ideálne pre malé firmy i domáce kancelárie a vďaka doplniteľným zásobníkom umožňuje veľké objemy tlače pri výraznom znížení výdavkov na atrament.

Vďaka vyťažiteľnosti až 7 000 strán na jednu sadu fľaštičiek s farebnými atramentami alebo až 6 000 strán v prípade fľaštičky s čiernobielym atramentom[1] sa Canon PIXMA G4400 môže pochváliť mimoriadne nízkymi nákladmi na tlač jednej strany. Používatelia popri nákladovej efektivite určite ocenia i vynikajúcu kvalitu tlačených dokumentov a fotografií, za ktorou stojí čierny pigmentový atrament zaisťujúci čistotu a ostrosť textu i farebné atramenty na báze farbiva pre žiarivé tóny.

Súčasťou novej tlačiarne je tiež automatický podávač dokumentov na 20 listov, vďaka ktorému je kopírovanie, faxovanie i skenovanie rozsiahlejších dokumentov rýchlejšie a jednoduchšie.

Kvalitné výstupy rýchlo a s minimálnymi nákladmi

Najnovšia PIXMA G4400 využíva systém tlačovej hlavy s technológiou Canon FINE, ktorá zaisťuje dlhú životnosť i vysokú kvalitu výstupov pre každý výtlačok. Súčasťou tlačiarne je i technológia, ktorá bráni prenikaniu vzduchu do atramentu a zaisťuje tak spoľahlivosť a stabilitu výstupov pri veľkoobjemovej tlači. Tlačové výstupy sa môžu pochváliť hladkými prechodmi i veľmi jemnými detailmi. Najnovší model z dielne spoločnosti Canon je tak ideálne zariadenie pre tlač vizuálne zložitých dokumentov, ako sú grafické návrhy alebo vysoko kvalitné fotografie. Canon PIXMA G4400 navyše tlačí i fotografie v bezokrajovom formáte 10 x 15 cm (4 x 6 palcov) a v štvorcovom formáte13 x 13 (5 x 5 palcov), teda v tvare obľúbenom na sociálnych sieťach.

Atramentové zásobníky umiestnil Canon do prednej časti tlačiarne a používatelia tak môžu zostávajúce množstvo atramentu kontrolovať skutočne veľmi jednoducho a rýchlo. Vďaka jedinečnej konštrukcii fľaštičiek s atramentom je rýchle a úplne čisté i samotné doplňovanie atramentu. Súčasťou Canon PIXMA G4400 je i plne bodový displej LCD, ktorý sprevádza nastavením i pripojením tlačiarne a informuje o správnom doplnení atramentov.

canon-pixma-g4400_2_web2016_8_nowat

Sloboda vďaka širokej konektivite

S novou tlačiarňou môžu používatelia veľmi jednoducho tlačiť bezdrôtovo prostredníctvom Wi-Fi. Canon PIXMA G4400 podporuje technológie Apple Airprint, Mopria (pre operačný systém Android) i systém Windows 10 Mobile a k dispozícii je tiež zadarmo dostupná aplikácia Canon PRINT kompatibilná so systémami iOS a Android. Nová tlačiareň je navyše skvelým pomocníkom na prácu mimo kanceláriu alebo domov, pretože umožňuje ako skenovanie priamo do pripojeného prenositeľného zariadenia, tak i tlač z prostredia cloudu. Používatelia môžu vďaka aplikácii Canon PRINT zasielať dokumenty alebo fotografie k tlači z akéhokoľvek miesta na svete a vzdialene tlačiť zo širokej škály obľúbených služieb, ako je napríklad Instagram, Google Drive, Facebook alebo Dropbox.

Kreativita na dosah ruky

Tlačiareň PIXMA G4400 je kompatibilná i s aplikáciou Canon Easy-PhotoPrint+, ktorá umožňuje tvorbu ešte dokonalejších výstupov. Vďaka tejto aplikácii môžu používatelia ku svojim fotografiám pristupovať z prostredia webového prehliadača alebo z tabletu a pomocou úprav dať voľný priechod svojim tvorivým nápadom – výsledkom môžu byť napríklad blahoželania alebo kalendáre. Súčasťou dodávky je v prípade novej tlačiarne i software Canon My Image Garden, ktorý zjednodušuje správu i tlač fotografií. Používatelia majú k dispozícii i službu Creative Park optimalizovanú pre použitie z osobného počítača i chytrých zariadení, ktorá zjednodušuje prípravu a tlač kreatívnych materiálov, vrátane skladačiek a veľmi podrobných umeleckých výstupov.

Kľúčové vlastnosti tlačiarne PIXMA G4400:

  • Multifunkčné zariadenie typu „4 v 1“ s automatickým podávačom dokumentov na 20 listov
  • Nízkonákladová tlač s vyťažiteľnosťou 7 000 strán farebne / 6 000 strán čiernobielo
  • Bezdrôtová tlač prostredníctvom Wi-Fi a funkcie cloudových služieb – oboje z prostredia chytrých zariadení
  • Tlač fotografie bez okrajov vo formáte 10 x 15 cm (4 x 6 palcov) za približne 60 sekúnd
  • Čierny pigmentový atrament pre ostrý text a atramenty na báze farbiva pre žiarivé fotografie
  • Rýchle a jednoduché ovládanie vďaka LCD displeju

Značky: