Chrome prinesie prehľadnejšie odstraňovanie off-line údajov

1

Pridanie tejto funkcie by pomohlo odhaliť príliš mnoho dát, ktoré sú off-line.

Bude sa to týkať pravdepodobne najmä aplikácií, ktoré používate vo vnútri prehliadača Chrome. Teraz máte možnosť odstrániť niektoré dáta na zachovanie súkromia. Tu vidíte aj to, koľko miesta si zabrali jednotlivé položky, napríklad cache. Nezistíte ale koľko z celkového objemu stiahnutých a ponechaných dát tvoria weby alebo aplikácie.

Podľa servera ghacks.net by malo pribudnúť varovanie od prehliadača Chrome, ktoré sa zobrazí po poklese diskovej kapacity pod 15 %. Nasledujúce obrázky naznačujú zlepšenie dialógového okna pri odstraňovaní vybraných dát.

Zároveň bude vidno aj to, že niektorá aplikácia / web mal uložené dáta off-line. Zatiaľ ale nie je vidno, aká veľká časť bola obsadená.

chrome

Zdroj: ghacks.net

Prečítajte si aj:

Veľká aktualizácia prehliadača Chrome pre Android zvýši bezpečnosť

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

Pridaj komentár