Ďalšia Apple TV sa dostane do predaja v septembri

1

Nová generácia multimediálneho prehrávača od Applu mala byť predstavená už v júni. Nestalo sa tak.

Na vylepšenú verziu set-top boxu Apple TV čakáme už od roku 2012. Apple síce nedávno zlacnil aktuálnu verziu, avšak jej nástupcu zatiaľ neoznámil. Stať by sa tak mohlo v septembri, počas predstavenia nových iPhonov.

Informuje o tom portál BuzzFeed News. Ďalšia generácia Apple TV by mala priniesť výrazne zmeny, ako je zabudovanie podpory aplikácií a obchodu AppStore, hlasové ovládanie pomocou asistentky Siri, či vylepšené diaľkové ovládanie s dotykovou plochou. Samotné zariadenie by malo byť tenšie a ľahšie a vybavené rýchlejším procesorom.

Dá sa špekulovať, že takáto krabička by mohla fungovať aj ako herná konzola pre menej náročných hráčov. K dispozícii je viacero herných ovládačov pre platformu iOS, na oficiálny gamepad od Applu čakáme. 

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: Apple ukáže nové iPhony 9. septembra. Aj používateľom systému Windows | touchIT

Pridaj komentár