Dohady: Unikajú informácie o Samsung Galaxy S9

0

Tento raz to bude s procesormi rovnako, budú dve verzie.

Podľa leakera Benjamina Geskina by nové smartfóny Galaxy S9 a S9+ mali obsahovať procesor Snapdragon 845 (vyrobeným 7 nm procesom) pre USA a iné krajiny. Procesor Exynos 9 s ôsmimi jadrami bude v telefónoch určených pre Južnú Kóreu.

Telefóny by mali mať 6 GB RAM a 128 GB úložisko a ani tento raz by výrobca nemal opomenúť rozširujúci slot na microSD karty. Zatiaľ nemáme veľa informácií o novej vlajkovej lodi na rok 2018, avšak malo by ísť o vylepšenie aktuálny modelov S8 a prebratie niektorých vlastností z modelu Galaxy Note8. Napríklad duálneho fotoaparátu.

Takisto ešte nie je známe, či bude nový smartfón ohlásený už na Mobilnom kongrese MWC v Barcelone alebo až v marci v New Yorku. V redakcii sa prikláňame skôr za tú druhú možnosť. Predpokladáme, že nové a presnejšie informácie o nových smartfónoch sa dozvieme o pár týždňov neskôr. Je totiž bežné, že o smartfónoch vieme takmer všetko ešte pred ich oficiálnym uvedením. A v prípade vlajkovej lode od Samsungu predpokladáme rovnakú situáciu.

Prečítajte si aj:

Dohady: Čítačky odtlačkov prstov v displeji sa dočkáme od Samsungu až v modeli Galaxy Note 9

Zdroj: Inquisitr

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár