Donáška jedla: Ako si objednať jedlo cez internet?

0

V čase, keď platia viaceré obmedzenia alebo len pracujú z domu a chcú si objednať jedlo, je tu niekoľko možností.

Využiť môžete portál Bistro.sk, kde uvidíte, ktoré reštaurácie majú donáškovú službu a sú pre tento účel v prevádzke. Vzhľadom na nariadenie UVZSR sú obmedzené otváracie hodiny. Objednať si môžete v čase od 6:00 – 19:30, hoci Bistro.sk odporúča zadať objednávku do 19:15 najneskôr.

Doplnené 18.3.2020 20:45 – Bistro.sk informovalo vo svojom informačnom emaily, že vzhľadom na vyhlásenie podľa UVZSR umožňujú opäť objednávky v pôvodnom čase, teda aj po 19:30.

Server Menucka.sk vám takisto poskytne informácie o dostupnosti reštaurácií. Najlepšie je použiť priamy link menucka.sk/donaska a zobrazia sa len tie, ktoré vám umožnia jedlo doniesť.

menucka.sk

V prípade, že ste z Bratislavy, máte možnosť využiť donáškovú službu reštaurácií McDonald’s. Tá spolupracuje so službou Wolt. V tomto prípade je minimálna cena objednávky 8 EUR plus jednorazový poplatok podľa vzdialenosti od reštaurácie. Maximálna suma je 3,99 EUR no zároveň aj vzdialenosť objednávky je do 2,5 km od reštaurácie.

Máte nejaké tipy na podobné služby? Dajte nám vedieť v komentári.

Prečítajte si aj:

Portál Menucka.sk ponúka prehľad donášky jedla, ktorá funguje aj počas karantény

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>