Filmy a seriály na Netflixe si pozriete rýchlejšie

0

Funkcia, proti ktorej sa ohradili režiséri.

Avšak vy by ste si mohli pozrieť filmy rýchlejšie. Podľa príspevku na Twitteri a servera Android Police nie sú všetci funkciou nadšení. Objavujú sa aj ohlasy nepochopenia tejto funkcie.

Nejde totiž o rýchle posunutie, kde nepočujete zvuk a nevidíte danú pasáž, ide o prehrávanie, ktoré ponechá zrozumiteľné slovo, podobne ako na podcastoch. Tie tiež môžete trochu zrýchliť a stále budete dobre rozumieť. To všetko bez efektu „šmolkovských“ hlasov alebo naopak napríklad výrazne hrubších hlasov pri efekte spomalenia.

Nie je to úplne prvýkrát, čo Netflix s touto záležitosťou experimentuje. Funkciu by napríklad ocenili Národná asociácia nepočujúcich a Národná asociácia nevidiacich.

netflix

Nebude ale dostupná pri TV a podľa najnovších zámerov firmy by sa mohla objaviť zatiaľ na smartfónoch s OS Android. Sledujte aktualizácie aplikácie, čoskoro by ste ju mali objaviť aj u vás. Neskôr by táto možnosť mala pribudnúť na iOS a vo webovom rozhraní.

Zdroj: Android Police

Prečítajte si aj:

Nepoužívate Netflix? Môže vám automaticky zrušiť predplatné

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár