Nepoužívate Netflix? Môže vám automaticky zrušiť predplatné

0

Predplatné je súčasťou mnohých služieb, nie vždy zostanete službu využívať.

Toto si uvedomil aj Netflix a ponúka zrušenie automatického predplatného tzv. spiacich účtov. Používatelia, ktorí majú predplatné ale za posledný rok si nepozreli žiadny obsah na tejto službe, dostanú upozornenie. To isté platí aj pre tých, ktorý tak neurobili za posledné dva roky, uvádza server TechSpot.

Od tohto týždňa sa bude takýmto predplatiteľom odosielať emailové upozornenie alebo notifikácia priamo z aplikácie, aby svoje členstvo potvrdili. Je v poriadku, ak si nič nepozreli, no pre istotu si chcú členstvo stále ponechať. Keď nepotvrdia, či si chcú službu ponechať, Netflix ju automaticky zruší.

Ide o zhruba 0,5 % takýchto používateľov, čo predstavuje niekoľko stotisíc účtov. Firme to nespôsobí žiadne komplikácie. Práve naopak, chápeme to ako prínos a serióznosť danej služby.

Zdroj: TechSpot

Prečítajte si aj:

Koronavírus: Netflix uvoľňuje obmedzenia a obnovuje kvalitu videa

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár