Football Manager 2021 Mobile prichádza do Android smartfónov

0

Edícia Touch pre tablety dorazí 1. decembra.

Séria Football Manager sa dočkala nového vydania, čo znamená, že verzia 2021 Mobile je konečne k dispozícii pre Android smartfóny. Každoročné vydanie je zvyčajne doplnené o samostatnú verziu Touch, ktorá je určená pre tablety. Vydanie tejto verzie je presunuté na 1. decembra. Od dnešného dňa je pritom v Obchode Play už dostupná štandardná verzia.

Nižšie uvedená ukážka v skutočnosti neukazuje veľa z hry Football Manager 2021 Mobile, pravdepodobne aj preto, že ide o simulačnú hru, ktorá sa skladá hlavne z ponúk, takže nie je čo simulovať. Video pritom aspoň v skratke znázorňuje, čo nová verzia prináša.

Cena za Football Manager 2021 Mobile nie je najnižšia a je na úrovni 9,99 eur, je teda rovnaká ako v predchádzajúcich vydaniach pre mobilné telefóny. Zároveň ponúka nákupy v aplikácii, ktoré sa pohybujú až do výšky 14,99 dolárov za položku. Recenzie používateľov sú väčšinou pozitívne, takže pokiaľ máte záujem o hru, jej výberom nespravíte chybu.

Zdroj: AndroidPolice

Prečítajte si aj:

PlayStation 5: Sony pracuje na užitočnej funkcii, ktorá prinesie plynulejší herný zážitok

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár