Fotogaléria: HTC na MWC 2015

1

Včera ste sa spoločne s nami zúčastnili tlačovej konferencie spoločnosti HTC. Pozrite si živé fotografie z Barcelony.

HTC One M9 disponuje 5-palcovým Full HD displejom, procesorom Snapdragon 810, 3 GB operačnej pamäte a 20 MP fotoaparátom. Kovové telo je pohodlné na dotyk a elegantné na pohľad. Smartfón využíva operačný systém Android 5.0 s nadstavbou HTC Sense 7.0. Počas testovania nás zaujal aj špeciálny režim Car, ktorý je určený pre používanie telefónu v aute. Ďalšie informácie prinesieme vo videu Prvý dotyk.

Videli sme aj náramok HTC Grip, ktorý však nefungoval. K dispozícii bol iba v statickej verzii a chránený sklom. Zariadenie je zaujímavé zabudovaným GPS senzorom, ktorý dokáže sledovať presnú trasu pri behaní s výdržou až päť hodín. Informácie zobrazuje na zaoblenom PMOLED displeji, ktorý sme však nemali možnosť vyskúšať.

Za pozvanie ďakujeme spoločnostiam Samsung a Orange.

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: MWC 2015: Ako keby ste tam boli spolu s nami | touchIT

Pridaj komentár