GPS navigácia pre osobné ale aj nákladné automobily – NAVITEL E500

0

NAVITEL E500 je používateľsky prívetivá navigácia, bez zbytočností, pričom obsahuje všetky potrebné funkcie, ktoré sú na bezproblémové navigovanie potrebné.

navitel_e500_nowat

Vo výbave je 5-palcový dotykový LCD displej a pomerne svižný systém. Interné úložisko má kapacitu 8 GB a je rozšíriteľné o pamäťovú microSD kartu – max. 32 GB. Zariadenie dokáže prehrávať hudobné súbory, a taktiež má FM vysielač, čo umožňuje zdieľať zvuk z navigácie do audio-systému v automobile cez rádio stanicu.

V navigácii je predinštalovaná mapa celej EU + Rusko, Kazachstan, Ukrajina a Bielorusko. Mapy majú doživotnú aktualizáciu zdarma. Výhodou sú podrobné mapy s dobrým číselným označením budov a použiteľné plánovanie trasy s viacerými prejazdovými bodmi.

Zobrazenie mapy je v 2D alebo 3D náhľade a nechýba nastavenie, resp. obmedzenie rôznych parametrov, ako sú platené cesty, trajekty a pod. Navigácia rýchlo vyhľadáva GPS satelity, a taktiež rýchlo prepočítava trasu. Páčila sa nám bohatá databáza bodov záujmu – POI a statických radarov. Navigácia na všetky hlásenia upozorňuje zvukom, ale aj vizuálne. Medzi TOP funkcie patrí možnosť navigácie pre nákladné automobily, s nastavením rozličných parametrov vozidla. V balení nájdete navigáciu, držiak s integrovaným dotykovým perom, auto-nabíjačku, USB kábel a návod.

Cena: 105 Eur

Zapožičal: ABC Data, s.r.o.

Značky:

O autorovi

Svet technológií a automobilov je to, čo ma baví a napĺňa. Z oblasti technológií ma to najviac ťahá k ovociu , dronom, fotoaparátom a inteligentným zariadeniam (IoT). Svet automobilov, ale aj motoriek ma zaujíma od detstva. Priťahuje ma úplne všetko, čo má kolesá. Vo voľnom, ale i pracovnom čase rád fotografujem, cestujem, testujem a píšem.

Pridaj komentár