Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Jedna z vedúcich komunikačných agentúr v regióne Strednej a východnej Európy, ktorá pôsobí aj na Slovensku – Grayling, zabezpečuje od januára 2017 public relations a public affairs aktivity na slovenskom a českom trhu pre významného satelitného operátora SES Astra.

Súčasťou komunikačných aktivít je aj správa lokálnej stránky na Facebooku. SES Astra patrí medzi kľúčových regionálnych klientov spoločnosti Grayling aj na ďalších európskych trhoch, vrátane Rumunska, Bulharska, Chorvátska, Srbska a Slovinska.

„Sme radi, že sa nám podarilo rozšíriť našu súčasnú spoluprácu so spoločnosťou SES Astra aj na slovenský a český trh. Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti a znalosti v korporátnom a technologickom sektore prinesú do komunikačných kampaní SES Astra nové nápady,“ povedal Peter Fecko, Managing Director, Grayling CEE.

SES je popredným svetovým prevádzkovateľom satelitov s flotilou viac než 50 geostaciárnych družíc. Spoločnosť SES poskytuje satelitné a komunikačné služby pre televíznych a rozhlasových vysielateľov, poskytovateľov multimediálneho obsahu a internetových služieb, ako aj operátorov mobilných a pevných sietí a ďalšie súkromné a vládne organizácie po celom svete. Satelitné flotila systému ASTRA spoločnosti SES má najväčší dosah vysielania Direct-to-Home (DTH) v Európe, vrátane Českej republiky a Slovenska.

„Grayling ukázal, že dokáže kvalitne naplniť naše potreby v oblasti komunikácie a zhodnotiť znalosti v oblasti nášho podnikania. Tešíme sa na dlhodobú a plodnú spoluprácu s tímami Graylingu v Prahe a Bratislave,“ dodáva Urszula Marzec, Head of Marketing & PR CEE, SES Astra.

Značky: