Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HOPIN počas prvej vlny pandémie reagoval na situáciu flexibilne a na trh priniesol viacero nových funkcionalít. HOPIN v inováciách pokračuje ďalej a predstavuje vylepšenú doručovaciu službu HOPIN KURIÉR implementovanú už priamo do aplikácie, a úplne novú službu pre rodičov a ich ratolesti HOPIN KIDS.

 Pandémia koronavírusu je nielen ukážkou vytrvalosti, ale aj inovácií, na ktorých sa tiež podieľa HOPIN. Počas mimoriadnej situácie v prvej vlne sa taxi spoločnosti museli prispôsobiť trhu, keď namiesto prepravy pasažierov začali ľuďom doručovať najrôznejší tovar. HOPIN v inováciách pokračuje a predstavuje vylepšenú službu HOPIN KURIÉR a novú službu HOPIN KIDS.

 Služba HOPIN KURIÉR je osvedčená a už dnes ponúka e-shopom a firmám expresne rýchlu prepravu akéhokoľvek tovaru v rámci mesta. Služba využíva funkčný ekosystém stoviek taxíkov na rozvoz tovaru v rámci všetkých mestských častí Bratislavy a jej okolia. HOPIN v najnovšej aktualizácii pridal funkcionalitu pre všetkých zákazníkov priamo do aplikácie. Prostredníctvom služby HOPIN KURIÉR je možné doručiť tovar takmer ihneď a kdekoľvek. Stačí si kliknúť do aplikácie, zadať adresu, kde kuriér balík vyzdvihne a kam ho má doručiť – cenu za prepravu zákazníci poznajú vopred na základe vyplnenej adresy. „Balíky alebo zásielky doručujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Služba je  priamo implementovaná v aplikácii, a tak ju všetci naši zákazníci vedia využiť kedykoľvek. Zaplatiť môžu v hotovosti pri odovzdaní balíka na prepravu alebo cez aplikáciu po doručení zásielky. Firmy a e-shopy môžu pri odosielaní tovaru využiť aj platbu na faktúru,” priblížil výhody služby Martin Baran.

Druhou, a zároveň najväčšou novinkou z dielne HOPINu je služba na prepravu detí HOPIN KIDS, ktorá kladie na prvé miesto bezpečnosť a zdravie najmenších pasažierov. Namiesto cestovania hromadnou dopravou do školy, na krúžky alebo tréningy môžu rodičia využiť bezpečnú a komfortnú prepravu špeciálnymi taxíkmi pre deti, v rámci doplnkovej služby HOPIN KIDS. Rodič bude mať možnosť v reálnom čase sledovať pohyb vozidla, v ktorom sa jeho dieťa nachádza. Prepravu budú zabezpečovať len vodiči s najlepšími hodnoteniami a s najbezpečnejšími vozidlami, doplnené o detské zadržiavacie zariadenia.

Nová funkcionalita, ktorá prináša zásadné rozšírenie aplikácie HOPIN, bola jednou z našich najväčších výziev. Sme radi, že sa nám ju podarilo uviesť na trh. V súčasnej situácii ideme do pilotnej testovacej prevádzky s cieľom byť v budúcnosti plnohodnotnou a bezpečnou alternatívou prepravy detí v meste,” priblížil novinku Martin Baran, konateľ spoločnosti HOPIN a dodal: „HOPIN KURIÉR a HOPIN KIDS prinášajú úplne nové možnosti pre našich verných aj nových zákazníkov a reflektujú na ich aktuálne potreby, ako aj súčasnú situáciu.“

 Nová verzia aplikácie HOPIN s podporou oboch nových služieb je od dnes postupne sprístupnená pre mobilné platformy Android, iOS ako aj AppGallery pre zariadenia Huawei.

Všetky služby a dôležité informácie nájdete na www.hopin.sk.

Značky: