Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ikonické spoločnosti spájajú svoje sily, podčiarkujú zdieľané hodnoty značiek a odhodlanie k výkonu, inováciám, dokonalosti a dôvere. Ferrari nasadí pokročilú technológiu a služby spoločnosti HP, vrátane adaptívnych počítačov a zariadení, produktov a služieb na spoluprácu a tlačové možnosti, aby pomohli zvýšiť výkon na trati aj mimo nej. Historické titulné partnerstvo zahŕňa nový názov a identitu značky pod názvom „Scuderia Ferrari HP“ rámci jeho pretekárskeho tímu F1, tímu Scuderia Ferrari Esports, série Ferrari Esports a auta Scuderia Ferrari súťažiaceho v seriáli F1 Academy

Ferrari a HP Inc. dnes oznámili historické, viacročné titulové partnerstvo. To spája dve najikonickejšie spoločnosti na svete a predstavuje spoločný záväzok presadzovať udržateľné inovácie a zrýchľovať účelné technológie v tíme Scuderia Ferrari Formula 1, tíme Scuderia Ferrari Esports a jazdeckej akadémii Scuderia Ferrari.

Logo HP bude debutovať na monopostoch F1 z Maranella pred Veľkou cenou Miami naplánovanou na 3. až 5. mája, kde tím začne pretekať ako Scuderia Ferrari HP. Tím Scuderia Ferrari Esports a auto Scuderia Ferrari riadené Mayou Weugovou v čisto ženskej sérii F1 Academy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2023, budú tiež pretekať s novým menom.

Spojenie dedičstva a účelu pre ešte väčší zásah

HP a Ferrari sa zaviazali urýchliť udržateľné inovácie, či už prostredníctvom technológií alebo športu. Spoločnosti budú tiež spolupracovať na rozšírení vzdelávacích iniciatív v rámci svojich tímov a komunít a vytvárať trvalý vplyv pre budúce generácie.

Poháňanie tímov prostredníctvom technológií

Integrácia vysokovýkonných produktov a služieb HP, vrátane adaptívnych počítačov a zariadení, konferenčných technológií a možností tlače bude súčasťou tohto partnerstva a umožní Scuderii Ferrari HP a ďalším pretekárskym tímom s logom vzpínajúceho sa koňa znásobiť precíznosť v tréningoch a optimalizovať strategické rozhodnutia na trati aj mimo nej.

Debut na Vekej cene v Miami Prix

Pred Veľkou cenou Miami budú zástupcovia oboch organizácií prítomní na odhalení novej podoby tímu Scuderia Ferrari HP, ktorý bude debutovať v jedinečnom dizajne monopostov navrhnutom špeciálne pre preteky v Miami. Prítomní budú generálny riaditeľ Ferrari Benedetto Vigna, šéf tímu Scuderia Ferrari HP Fred Vasseur, jazdci tímu Charles Leclerc a Carlos Sainz a generálny riaditeľ HP Enrique Lores.

„Náš zakladateľ nám odovzdal svoju neustálu vôľu napredovať. Z toho pramení naša snaha inovovať na bežných cestách aj na trati, ako aj náš záväzok k udržateľnej budúcnosti, od uhlíkovej neutrality po vzdelávanie mladšej generácie,“ povedal Benedetto Vigna, generálny riaditeľ Ferrari. „V HP sme našli rovnaké hodnoty, vďaka ktorým je spoločnosť ideálnym partnerom. Tešíme sa na začiatok našej spolupráce a spoločné riešenie nových príležitostí a výziev.“

„K technológiám, výkonu a výnimočnému spracovaniu, ktoré poháňajú budúcnosť, sa partnerstvo medzi HP a Ferrari prirodzene hodí,“ povedal Enrique Lores, generálny riaditeľ spoločnosti HP Inc. „Obe značky sú postavené na bohatej histórii, ktorá obstála v skúške času. Prostredníctvom tejto jedinečnej spolupráce máme tiež príležitosť osloviť nové publikum, podporiť rast podnikania a vytvoriť trvalý vplyv pre našich zdieľaných klientov a komunity. Spoločne využijeme globálnu etapu pretekov na urýchlenie udržateľných inovácií.

Značky: