Majitelia herných konzol, ktorí si platia prémiové členstvo, dostanú opäť bohatú nádielku hier.

Herné konzoly Xbox a PlayStation ponúkajú každý mesiac hry zadarmo. Ide o benefit služieb Xbox Live Gold a PlayStation Plus. Tie sú potrebné pre online hranie, avšak každý mesiac vám nadelia bezplatné hry.

V službe Games with Gold si môžete v apríli zadarmo stiahnuť nasledujúce tituly:

Child of Light (Xbox One) – zábavné RPG dobrodružstvo s krásnou kreslenou grafikou. K dispozícii na stiahnutie od 1. do 30. apríla.

Pool Nation FX (Xbox One) – realistická simulácia biliardu. K dispozícii na stiahnutie od 1. do 30. apríla.

Gears of War: Judgement (Xbox 360) – štvrtá hra v obľúbenej sérii Gears of War a výborná strieľačka z pohľadu tretej osoby. K dispozícii na stiahnutie od 1. do 15. apríla.

Terraria (Xbox 360) – „Minecraft v 2D„, aj takáto charakteristika čiastočne definuje Terrariu. K dispozícii na stiahnutie od 1. do 15. apríla.

Assassin’s Creed 4: Black Flag (Xbox 360) – pirátska epizóda vo svete Assassin’s Creed. Niektorí tento diel považujú za najlepší, my však nesúhlasíme. Na AC2 nedáme dopustiť. K dispozícii na stiahnutie od 16. do 30. apríla.

Army of Two: Devil’s Cartel (Xbox 360) – kooperatívna akčná hra z pohľadu tretej osoby. K dispozícii na stiahnutie od 16. do 30. apríla.

PlayStation Plus vám nadelí tieto hry zadarmo:

Tower of Guns (PS4/PS3) – FPS strieľačka s náhodne generovanými úrovňami a nepriateľmi. K dispozícii na stiahnutie od 8. apríla do 6. mája.

Never Alone (PS4) – vydarená dvojrozmerná plošinovka zo sveta obyvateľov Aljašky. Súčasťou hry je aj dokumentárny film. K dispozícii na stiahnutie od 8. apríla do 6. mája.

Dishonored (PS3) – akčná FPS hra s prímesou stealth zložky. Ak máte radi Deus Ex, Dishonored určite vyskúšajte. K dispozícii na stiahnutie od 8. apríla do 6. mája.

Aaru’s Awakening (PS4/PS3) – akčná 2D hra. K dispozícii na stiahnutie od 8. apríla do 6. mája.

Killzone Mercenary (PS Vita) – najlepšia a najzábavnejšia FPS akcia pre prenosnú konzolu PS Vita. K dispozícii na stiahnutie od 8. apríla do 6. mája.

MonsterBag (PS Vita) – adventúra s veľmi špecifickou grafikou a logickými hádankami. K dispozícii na stiahnutie od 8. apríla do 6. mája.

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit