Huawei P30 Pro dostáva na Slovensku aktualizáciu na EMUI 10.1

3

Aktualizácia prináša motívy pre Always-on displej a ďalšie vylepšenia.

Huawei začal distribuovať aktualizáciu na nadstavbu EMUI 10.1 pre svoje minuloročné vlajkové lode radu Huawei P30. Dostupnosť aktualizácie nám potvrdil čitateľ, ktorý má smartfón P30 Pro od operátora Orange.

Aktualizácia na EMUI 10.1 prináša nadštandardné množstvo noviniek a vylepšení. V porovnaní s EMUI 10.0 sa zoptimalizovalo používateľské rozhranie z hľadiska veľkosti písma a ďalších objektov. Pribudli aj motívy pre Always-on displej, ktoré budú pre mnohých používateľov hlavným lákadlom novej verzie.

Aktualizácia pre Huawei P30 Pro na verziu EMUI 10.1. Zdroj: čitateľský tip

EMUI 10.1 prináša podporu aj pre službu MeeTime, čo sú videohovory priamo od Huawei. V našom regióne zatiaľ nie je k dispozícii. Nová verzia nadstavby taktiež umožňuje prepojenie s ďalšími zariadeniami a zdieľanie obrazu.

EMUI 10.1 optimalizuje nadstavbu z hľadiska výkonu a bezpečnosti. Z praktického hľadiska dávame do pozornosti vylepšený multitasking, ktorý umožňuje používať druhú aplikáciu v malom okne, ktoré sa vznáša nad hlavnou aplikáciou. A pokiaľ máte hodinky Huawei Watch GT 2, EMUI 10.1 vám umožní využívať funkciu vzdialenej spúšte fotoaparátu priamo z hodiniek.

Huawei P30 Pro New Edition

Huawei P30 Pro New Edition v novej farbe a s predinštalovaným rozhraním EMUI 10.1. Predávať by sa mal aj u nás. Zdroj: Huawei

Zdroj: čitateľský tip

Prečítajte si aj:

Recenzia Huawei P30 Pro: To si fotil fotoaparátom? (redakčné VIDEO)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

3 komentáre

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>