Huawei Watch Fit: Takto budú vyzerať cenovo dostupné inteligentné hodinky od Huawei

0

Predávať sa budu za 119 eur.

Huawei pripravuje nové inteligentné hodinky Watch Fit. Tie budú chcieť zaujať relatívne nízkou cenou, familiárnym obdĺžnikovým dizajnom a základnými športovými funkciami. Na pripravované hodinky upozornil Sudhanshu na sociálnej sieti Twitter.

Sudhanshu zverejnil množstvo fotiek nových hodiniek, ktoré budú dostupné v štyroch farbách a na trh prídu v septembri. Watch Fit ponúknu 1,64-palcový AMOLED displej s rozlíšením 456 × 280 pixelov, odolnosť voči vode na úrovni 5 ATM a tradičnú výbavu senzorov – senzor tepu, akcelerometer, senzor osvetlenia, barometer a potešia aj GPS senzorom.

Huawei Watch Fit

Huawei Watch Fit. Zdroj: Sudhanshu/Twitter

Nové hodinky ponúknu výdrž až 10 dní a budú kompatibilné so systémom Android 5.0+ a iOS 9.0+. V rámci monitorovania cvičenia ponúknu podporu pre chôdzu, behanie, plávanie a bicyklovanie. Zároveň budú monitorovať spánok, tep, stres a ponúknu základné cvičenia pre správne dýchanie.

Huawei Watch Fit teda možno definovať ako odľahčenú verziu hodiniek Huawei Watch GT 2 s novým dizajnom a funkciami, ktoré sú určené menej náročným používateľom. Z praktického hľadiska však oceňujeme, že ponúknu GPS pre detailné monitorovanie behu či bicyklovania a že s nimi budete môcť aj plávať. Cena bude 119 eur.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

Huawei Watch GT 2: Ešte krajšie a s viac funkciami (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár