Inteligentné hodinky od OnePlus získavajú certifikáciu: Ich predstavenie je na spadnutie

0

Prvý model inteligentných hodiniek od OnePlus má byť predstavený začiatkom tohto roka a zatiaľ vieme iba to, že bude mať klasický okrúhly dizajn.

Najnovšia informácia naznačuje, že hodinky môžu byť predstavené už čoskoro. Indický registračný úrad BIS (Bureau of Indian Standards) ukazuje, že inteligentné hodinky od OnePlus boli certifikované a na trh budú uvedené v dvoch variantoch, čo naznačujú čísla modelov – W501GB a W301GB. Označenie modelov môže zodpovedať dvom verziám – iba s Wi-Fi a modelu s podporou LTE.

Záznam úradu a ani iné zdroje neodhaľujú žiadne ďalšie informácie, čo na druhej strane nahráva plusové body spoločnosti OnePlus, ktorá si dokáže už pomerne dlhý čas ustrážiť o tejto novinke takmer všetky podstatné informácie.

To sa v dnešnej dobe príliš často nevidí.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Podcast Dotyk: Riadené úniky ako nová forma marketingu (29. diel)

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár