Jawbone má nový fitnes náramok. Podporuje NFC platby

1

Jawbone Up4 sa od svojho predchodcu výraznejšie neodlišuje. Pridáva NFC platby.

Jawbone dávnejšie oznámil fitnes náramok s označením Up3. Jeho uvedenie na trh bolo viackrát odložené a zariadenie sa začne predávať budúci týždeň. Avšak, spoločnosť už teraz ohlasuje nástupcu.

Up4 je z hľadiska funkcionality a komponentov prakticky totožné zariadenie. Jeho cena bude o 20 dolárov vyššia v porovnaní s Up3 (predajná cena novinky je 199 dolárov), pričom drahší model ponúkne podporu NFC platieb. Funkcia však bude kompatibilná iba s platobnými kartami American Express.

Nič to však nemení na fakte, že Jawbone je prvá firma, ktorá zabudovala funkcionalitu mobilných platieb do fitnes náramku. Hlavný prínos riešenia spočíva v tom, že používatelia si už nemusia brať so sebou peniaze alebo veľký telefón, keď idú behať. V prípade potreby zaplatia náramkom.

Zdroj: Engadget

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: Jawbone končí s výrobou fitness náramkov a reproduktorov | touchIT

Pridaj komentár