KFC má v Indii špeciálne menu

2

Reťazec rýchleho občerstvenia KFC má v Indii špeciálne „powerbankové menu“.

Nazýva ho Watt a Box a obsahuje limitovanú edíciu menu 5-in-1. To obsahuje powervanku s kapacitou 6100 mAh a poslúži na nabitie telefónu pokým jete. Pekný nápad, niekedy sa môže hodiť a je to jednoznačne ďalšia ukážka šikovnosti stravovacích reťazcov.

kfc_box1_nowat

McDonald’s tu bol s jedlom zabaleným v cardboarde, PizzaHut s projektorom, ktorý bol zároveň ako obal na pizzu alebo sieť Domino’s Pizza, ktorá využívala Emoji pri objednávke tohto jedla.

Cena menu je 150 rupií teda približne 2,20 USD. Zatiaľ sa s takýmto menu stretnete len v reštauráciách KFC v Dillí a Bombaji.

Pozrite si pekné video, hoci z nášho pohľadu nám pripadá až veľmi hrané. 🙂

Zdroj: Phandroid, CNET

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

  1. Michal Reiter on

    Nazdar Dominik, dik za upotornenie, asi system neuploadol zmeny. Clanok vznikal na trati Praha – BA s internetom, ktory ta nauci modlit sa 😀

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>