Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najpredávanejšia herná myš spoločnosti Logitech si aj po inovácii zachováva svoj obľúbený tvar

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredného inovátora herných technológií a vybavenia pre hráčov, predstavila výsledok najnovšieho vývoja svojej najpredávanejšej myši – bezdrôtovú hráčsku myš Logitech® G502 LIGHTSPEED. Vznikla kombináciou osvedčeného dizajnu, ktorý si získal množstvo priaznivcov, s rýchlou a spoľahlivou technológiou bezdrôtového pripojenia.

„Žiadna iná myš nesymbolizuje lepšie vrelý vzťah, ktorý máme k hráčom a ktorý majú hráči k svojej hernej výbave, než práve naša G502,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Logitech Gaming. „Už od uvedenia našej prvej hernej myši s technológiou LIGHTSPEED sa nás fanúšikovia neustále pýtali, kedy pripravíme bezdrôtovú verziu G502. Dnes sme im splnili nielen toto želanie, ale pridali sme aj niečo navyše.“

Pôvodný model bol od základov starostlivo prepracovaný tak, aby si Logitech G502 LIGHTSPEED zachovala tvar aj funkcie originálu a zároveň bola o sedem gramov ľahšia a podporovala bezdrôtové technológie LIGHTSPEED a POWERPLAY. Na dosiahnutie tohto cieľa prehodnotili inžinierske a dizajnérske tímy spoločnosti Logitech G každý prvok G502 a využili prelomové inovácie z bezdrôtovej hernej myši Logitech G PRO, vrátane konštrukcie s tenkými stenami a vnútorným vystužením.

Nová myš Logitech G502 LIGHTSPEED spája moderné technológie s nadčasovým dizajnom. Inovovaná je mechanická aj elektrická konštrukcia, čím vznikol komplexný systém obsahujúci oceňovanú technológiu bezdrôtového prenosu LIGHTSPEED, bezdrôtového nabíjania POWERPLAY a aj špičkového optického senzoru HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K. Výsledkom je perfektná herná myš, ktorá sa stane prirodzeným predĺžením vašej ruky a umožní vám dokonale splynúť s herným svetom.

Evolúcia navonok, revolúcia vo vnútri

Nová myš G502 LIGHTSPEED má navonok dobre známy vzhľad, je však ľahšia, rýchlejšia a dokonalejšia. Bola navrhnutá s dôrazom na vysokú presnosť a ovládateľnosť. Jej vylepšená konštrukcia s tenkými stenami poskytuje väčší priestor pre zabudovanie najmodernejších technológií bez straty odolnosti, životnosti, či kvalite zariadenia. Myš má 11 programovateľných tlačidiel, ktoré možno nastaviť pomocou softvéru Logitech G HUB pre jednotlivé akcie alebo priradenie makier. Vybavená je tiež kolieskom s prepínateľným režimom na presné alebo rýchle scrolovanie a vyvažovacím systémom so šiestimi závažiami (4 dvojgramové a 2 štvorgramové) kvôli úprave hmotnosti a ťažiska myši podľa určitého herného štýlu.

Logitech G502 LIGHTSPEED ponúka dokonalý komfort, ktorý už ocenili milióny hráčov. Prispievajú k tomu aj textúrované gumové bočné úchyty a tvar na ovládanie pravou rukou.

Nezabudlo sa ani na ekologické požiadavky. Nová myš neobsahuje PVC a má certifikáciu Plastic Neutral. To znamená, že spoločnosť Logitech pri každom nákupe prispieva na programy Plastic Bank, ktorý podporujú recykláciu plastov, aby sa zabránilo znečisťovaniu morí.

Svetové parametre

Myš Logitech G502 LIGHTSPEED disponuje najmodernejšími technológiami a funkciami, ktoré možno získať jedine u spoločnosti Logitech G. Patria medzi ne:

  • Ultra rýchla bezdrôtová technológia LIGHTSPEED, ktorá umožňuje hráčom reagovať rýchlejšie než s káblovou myšou a to vďaka plne optimalizovanému bezdrôtovému pripojeniu, ktoré ponúka neuveriteľnú presnosť a spoľahlivosť pri herných súbojoch na špičkovej úrovni.
  • Bezdrôtový dobíjací systém Logitech G POWERPLAY na nepretržité dobíjanie aj počas hrania hier. Nová herná myš sa vie bezdrôtovo spárovať cez POWERPLAY, aby sa mohla pohodlne dobíjať aj prenášať dáta cez jediný USB kábel.
  • Najpresnejší a najvýkonnejší senzor Logitech HERO 16K má výnimočnú presnosť s citlivosťou až 16 000 DPI a zvláda trasovanie pri rýchlosti vyše 400 IPS bez akcelerácie, filtrovania alebo vyhladzovania.
  • Program Logitech G HUB automaticky rozpozná myš Logitech G502 LIGHTSPEED a sprostredkuje plný prístup ku všetkým jej nastaveniam. Umožňuje vyberať funkcie, priraďovať jednotlivým tlačidlám makrá alebo meniť farebné podsvietenie myši pomocou jednoduchého intuitívneho rozhrania. Hráči si tiež môžu uložiť niekoľko profilov herných postáv a prepínať medzi nimi počas hry.

Cena a dostupnosť

Bezdrôtová herná myš Logitech G502 LIGHTSPEED by mala byť k dispozícii od mája 2019 na LogitechG.com a u predajcov na celom svete za odporúčanú maloobchodnú cenu 149.99€ (4 129 Kč). Pre viac informácií prosím navštívte Logitech na webe, blogu alebo nás kontaktujte cez @LogitechG.

Značky: