Máte už nový dizajn Facebooku?

1

Niektorí používatelia hlásia prepnutie ich účtu do nového vzhľadu.

Spoločnosť ho nazýva The new Facebook a nové rozhranie zatiaľ testuje. Prichádza v dobe, kedy je aktuálne rozhranie preplnené odkazmi, skriptami a fakticky je Facebook jednou z najnáročnejších stránok. S trochou nadsadenia, ak váš počítač a prehliadač zvládnu zobraziť Facebook, zvládnu už hocičo. Informáciu priniesol server MSPoweruser.

Facebook stránka

Zdroj: CNET

Zmena sa nedeje automaticky a šťastlivci, ktorí majú možnosť používať nové rozhranie, boli na zmenu upozornení. Mali možnosť rozhodnúť sa či chcú aplikovať novinku alebo zostať pri starom dizajne.

Stále je tu však možnosť prejsť späť, podobne ako to je u iných službách. Takto nový dizajn zavádzal na svojich weboch Google ale aj Microsoft. Keď zistíte, že učesané prostredie nie je pre vás alebo s ním máte ťažkosti, stále sa dá prepnúť vzhľad do pôvodného stavu.

Správy zatiaľ uvádzajú, že zmena bude dostupná na jar tohto roku. Otázkou ale bude, či sa aplikuje všetkým naraz alebo budú bežať dve rozhrania a časť používateľov na novinku ešte dlho neprejde.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Facebook sprístupnil novú aplikáciu služby Messenger pre Windows 10: Ponúka tmavý režim a ďalšie vylepšenia

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Pekný deň – k otázke v názve – a prečo by som ho mal mať?
    Celkovo k príspevku – ak je autor platený od počtu príspevkov, tak OK. No ak by mal byť platený od informovania čitateľov, mal by nám zaplatiť za stratený čas, ktorý sme venovali tomuto čítaniu.
    Smutné.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>