Facebook sprístupnil novú aplikáciu služby Messenger pre Windows 10: Ponúka tmavý režim a ďalšie vylepšenia

1

Stiahnuť si ju môžete z obchodu Microsoft Store.

Facebook v polovici roka 2019 oznámil svoj plán vylepšiť aplikácie pre Facebook a Messenger pre počítače aj mobilné zariadenia. Smartfóny a tablety dostali vylepšené aplikácie ako prvé, teraz sa k slovu dostali aj počítače s operačným systémom Windows 10. Na novinku upozornil portál MSPoweruser.

Vynovený Messenger je aktuálne k dispozícii na stiahnutie v beta verzii. Aplikáciu si môže stiahnuť každý z obchodu Microsoft Store. Nová verzia aplikácie prináša optimalizáciu veľkosti, je o 100 MB menšia v porovnaní s predchádzajúcou verziou. Takisto prináša podporu pre 64-bitové procesory, tmavý režim, funkciu mazania správ a podporu pre posielanie súborov.

Faktom je, že nová aplikácia pre Windows 10 pripomína svojim spracovaním aplikácie pre mobilné zariadenia. Oceňujeme aj jednoduchšie prihlasovanie sa do aplikácie cez webové rozhranie.

Nový Messenger pre Windows 10 s tmavým režimom a ďalšími novými funkciami sťahujte TU.

Pozrite si novinky nového Messengera pre Windows 10 vo videu

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Nový dizajn pre Messenger je dostupný už aj na webe

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>