MFP Sharp získala ocenenie IF Design pre rok 2019

0

Sharp so svojou digitálnou čiernobielou MFP formátu A4 získal prestížne ocenenie iF design award

Spoločnosti Sharp Europe je cťou oznámiť, že digitálne čiernobiele modely MFP formátu A4 MX-B455W / MX-B355W získali prestížne ocenenie iF design award pre rok 2019. Toto ocenenie je jedným z najprestížnejších ocenení v oblasti produktového dizajnu.

Ocenenie iF Design Award je udeľované za vynikajúci dizajn v siedmich kategóriách. Okrem iného produkt, obal a komunikáciu (vrátane dizajnu webu). V rámci všetkých kategórií sa o ocenenie pre rok 2019 celkovo uchádzalo 6 375 produktov z 52 krajín. MFP Sharp zvíťazila v kategórii produkt.

Hlavné vlastnosti MX-B455W/B355W

Cieľom spoločnosti Sharp bolo navrhnúť MFP formátu A4, ktorá by sa dala umiestniť vedľa stola bez toho, aby pôsobila rušivo. Pri hľadaní uhladenej a efektívnej podoby zariadenia bez vystupujúcich častí nakoniec spoločnosť Sharp vytvorila siluetu s ľahkými krivkami.  Táto MFP navyše disponuje rovnakým, ľahko použiteľným rozhraním, používaným v strojoch Sharp formátu A3. To znamená, že z výhod zhodnej, používateľsky prívetivej obsluhy môžu ťažiť kancelárie všetkých veľkostí.

Funkcie a špecifikácie modelov MX-B455W/B355W sú navrhnuté s cieľom zvýšiť produktivitu kancelárie. Verzia MX-B455W ponúka vysokorýchlostné farebné skenovanie rýchlosťou 110 obr./min. obojstranne – prináša teda jednu z najvyšších rýchlostí v celom odvetví*1. Medzi ďalšie z hlavných vlastností patrí konektivita s cloudovými službami, ako sú Google Drive™ a OneDrive®.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár