CANAL+ rozširuje svoje aktivity aj na Slovensku. Po uvedení športového programu CANAL+ Sport s prenosmi z anglickej Premier League začne 28. februára vysielať nový program CANAL+ Action zameraný na akčné filmy a seriály. Celý obsah bude mať český dabing.

Nový program CANAL+ Action ponúkne vybrané tituly exkluzívne v českej a slovenskej premiére – napríklad v predvečer marcového udeľovania Cien Akadémie to bude akčná komédia Všetko, všade, naraz, ktorá je nominovaná na Oscara v 11 kategóriách.

Okrem premiérových titulov CANAL+ Action uvedie aj akčné evergreeny s hviezdnymi hercami. V marci to budú napríklad blockbustery Expendables 2: Späť do vojny  a Plán úteku so Sylvesterom Stallonom, Arnoldom Schwarzeneggerom a ďalšími. Počas prvého mesiaca vysielania tiež bude možné vidieť oscarový Revenant Zmŕtvychvstanie s Leonardom DiCapriom alebo dobre hodnotený kanadský seriál Plán B o tom, čo všetko môže spôsobiť návrat v čase a zmena behu udalostí.

Záber z filmu Postradatelní 2
Záber z filmu Postradatelní 2

CANAL+ Action bude od 28. februára dostupný prostredníctvom satelitnej a internetovej televízie platforiem Skylink a freeSAT a od 1. marca aj od poskytovateľov Slovak Telekom a DIGI TV.

Zdroj: CANAL+

Prečítajte si tiež

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.